همه اخبار و مقاله ها

شکوری: اگر دخالت می کردم، 16 ماه دوام نمی آوردم

سرپرست دبیرکلی سابق فدراسیون فوتبال با بیان این که برای افزایش تاثیرگذاری خود در این فدراسیون نمی توانست در برخی امور دخالت کند، گفت: من سرپرست بودم و تلاش کردم با گذشت زمان نفوذ را بالاتر ببرم و گذشت زمان این موضوع را ثابت کرد.

8 خرداد 1399

محدودیت های کرونایی تا سال آینده با آلمانی ها همراه خواهد بود

رئیس انستیتو مالی مهم در آلمان در مصاحبه ای از نگرانی درباره عواقب گسترده شیوع کرونا خبر داده است.

8 خرداد 1399

آلمان مدعی شد؛ کرونا قابل کنترل شد

وزیر بهداشت آلمان از قابل کنترل شدن شیوع کرونا اطلاع داد.

7 خرداد 1399

میانگین حقوق بازنشستگان 4 میلیونی شد، افزایش متوسط حقوق کارمندان به 5.4 میلیون تومان

بر اساس سازوکار توزیع 10 هزار میلیارد تومان منابع همسان سازی، حقوق بازنشستگان بیش از 4 میلیون تومان شد.

7 خرداد 1399

بازسازی و بازسازی 5 اثر تاریخی فاخر آذربایجان شرقی

مدیرکل میراث رهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از بازسازی و بازسازی پنج اثر تاریخی فاخر آذربایجان شرقی در سال 98 اطلاع داد.

6 خرداد 1399

راه اندازی خط هوایی مستقیم آتن تهران از اول مرداد

خبرنگاران: خط هوایی مستقیم آتن تهران و بالعکس توسط هواپیمایی ملی یونان (Aegean) از اول مرداد ماه سال جاری راه اندازی می گردد.

6 خرداد 1399

خبرنگاران تداوم فرآیند آموزش دانش آموزان لرستانی

خرم آباد - خبرنگاران - مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: اگرچه مدارس به ظاهر تعطیل است اما فرآیند آموزشی و پرورشی دانش آموزان استان ادامه دارد.

5 خرداد 1399

آیا باید تمامی خریدها را به دلیل کرونا ضدعفونی و شسته گردد؟

در حال حاضر هیچ مدرکی مبنی بر انتقال COVID-19 (کرونا) توسط مواد غذایی وجود ندارد. بزرگترین خطر هنگام خرید این محصولات است که در فروشگاه و در کنار سایرین قرار دارید.

5 خرداد 1399

کرونا در دنیا؛ کورسوی امید در اروپا و هفته سخت آمریکا

کشورهای اروپایی امیدوار هستند که کاهش آمار روزانه مرگ و میر بر اثر ابتلا به ویروس جدید کرونا در این قاره طی روزهای آینده ادامه پیدا کند. این در حالی است که مقامات آمریکا هشدار داده اند که این کشور هفته ای بسیار سخت پیش رو دارد. بعضی از مقامات ایالات متحده...

4 خرداد 1399

شبکه اتاق های بازرگانی اروپا برای کاهش بحران کرونا در ایران کوشش خواهد نمود

رئیس انجمن اتاق های بازرگانی و صنعت اروپا (Eurochambres) در پاسخ به نامه رئیس اتاق ایران، از کوشش شبکه اتاق اروپا برای کاهش آثار کرونا در ایران اطلاع داد.

4 خرداد 1399

استقبال تهرانی ها از آپارتمان های 70 متری

خبرنگاران: در 11 ماهه نخست سال گذشته تعداد معاملات آپارتمان در تهران با رشد حدود 6 درصدی قیمت در هر متر مربع بیش از 50 درصد افزایش یافت.

3 خرداد 1399

زمین لرزه 4.3 ریشتری، فرخی در استان اصفهان خسارتی نداشت

مدیرکل بحران استانداری اصفهان گفت :با آنالیز های بعمل آمده توسط تیمهای ارزیاب زلزله صبح امروز در محدوده شهر فرخی و روستای چاه ملک از توابع شهرستان خور و بیابانک خساراتی نداشته است.

3 خرداد 1399

دعای سلامتی رئیس خبرگزاری صدا و سیما برای علی لاریجانی

سیدمهرداد سیدمهدی، رئیس خبرگزاری صدا و سیما، با انتشار توئیتی در صفحه شخصی خود، شفای عاجل همه بیماران کرونایی را از خدای متعال خواسار شد.

2 خرداد 1399

مسکو: همکاری بین المللی برای مقابله با کرونا مهم است

سخنگوی کرملین اظهار داشت یاری های انسانی که روسیه برای آمریکا فرستاده است در راستای همکاری بین المللی برای مقابله با کرونا است.

2 خرداد 1399

اسناد محرمانه نشان داد: اهمال کشورهای اروپایی در مقابله به موقع با کرونا عامل تشدید بحران

اسنادی محرمانه نشان می دهد که کشورهای عضو اتحادیه اروپا با دست کم دریافت خطر کرونا و دست بالا دریافت امکانات خود و تکروی های ملی بحران کرونا را تشدید کردند.

1 خرداد 1399

اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره انتخاب نبی به عنوان سرپرست دبیرکلی

فدراسیون فوتبال با صدور اطلاعیه ای توضیحاتی درباره حواشی به وجود آمده درباره سرپرستی دبیرکلی جدید این فدراسیون ارائه کرد.

1 خرداد 1399

خبرنگاران تردد بین شهری در استان اردبیل 70 درصد کاهش یافت

اردبیل - خبرنگاران - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از کاهش 70 درصدی تردد در مبادی ورودی و خروجی این استان از 25 اسفند 98 تا 11 فروردین 99 خبر داد.

31 اردیبهشت 1399

ترامپ:مردم آمریکا باید برای روزهای بد طی 2 هفته آینده آماده باشند

به گزارش خبرنگاران، رئیس جمهور آمریکا طی سخنانی گفت که مردم این کشور باید خود را برای روزهایی بد طی دو هفته آینده در پی شیوع ویروس کرونا آماده کنند.

31 اردیبهشت 1399

دومین غار عمیق ایران در منطقه گالیکش استان گلستان، عکس

غاری که محلی ها به نام سم می شناختند و تا پیش از کاوش گروه کوهنودی و غار نوردی قابوس گنبد تنها چند متر ابتدایی آن شناسایی شده بود. بعد از آن بود که گروه های غارنوردی زیادی راهی سم شدند تا بعد از گذشت یک سال 21 چاه از این غار پر رمز و راز کشف کنند.

30 اردیبهشت 1399

باشگاه ها و مسابقات ورزشی تا انتها فروردین ماه تعطیل اعلام شد

به گزارش خبرنگاران، در این اطلاعیه آمده است: نظر به تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا و همچنین طرح فاصله گذاری اجتماعی در جهت قطع زنجیره انتقال کرونا، تمام باشگاه های ورزشی خصوصی تا خاتمه فروردین ماه تعطیل خواهند بود.

30 اردیبهشت 1399
تعداد: (250)