اخبار اقتصادی

هوآوی در راه استقلال کامل، Petal Search با امکان جستجوی ساده اپلیکیشن و محتوا

اپلیکیشن جدید Petal Search هوآوی، راه چاره تازه ای است که امکان دسترسی سریع به اپلیکیشن ها، عناوین خبری و دیگر محتواهای دلخواه کاربر را در کوتاه ترین زمان ممکن فراهم می نماید.

17 مرداد 1399

هشدارهای تند وزیر بهداشت؛ افزایش کرونا در تهران، هر چه گفتیم، کسی گوش نکرد، شرط اجرای طرح ترافیک

دکتر سعید نمکی در حاشیه برنامه کشوری شدن طرح هر خانه یک پایگاه سلامت، با حضور در جمع خبرنگاران، درباره شرایط کرونا در کشور و همچنین در پایتخت، گفت: در روز های اول کرونا دیدیم که پزشک و پرستاران ما با سختی کار می نمایند. متاسفانه عده ای این دستاورد عظیم...

16 مرداد 1399

کوشش بورس برای شکست مقاومتی سخت

بورس اوراق بهادار تهران پس از ثبت دو هفته نزولی در سال 99، هفته گذشته را با رشد 6/ 9 درصدی نماگر اصلی خود به انتها رساند و توانست بار دیگر از مرز یک میلیون واحد عبور کند. افزایش توجه به گروه های عظیم کالایی اما سبب شد تا شاخص هم وزن که نشانی از اثرگذاری یکسان...

15 مرداد 1399

ثبت میدان امام اصفهان به عنوان ثروت میراث فرهنگی در جهان

ایرنا/ براساس آخرین خبرهای واصله، ثبت میدان امام اصفهان به عنوان ثروت میراث فرهنگی در جهان صورت پذیرفت.

12 مرداد 1399

محققان به فناوری تازه ای برای تشخیص روحیه افراد از روی پوست شان دست یافتند

یک تیم تحقیقاتی بین المللی روشی نوآورانه برای تفسیر حالات روحی افراد ابداع نموده اند که می تواند سیگنال های الکتریکی را از روی پوست بخواند.

11 مرداد 1399

مستاجران فقط سود وام ودیعه مسکن را می پردازند

به گزارش خبرنگاران، محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی گفتگوی تلفنی با برنامه صبحگاهی شبکه دو سیما، گفت: اثاث کشی و جابه جایی وسایل یکی از عوامل مؤثر در گسترش بیماری کروناست، به همین دلیل ستاد ملی کرونا مصوبه ای داشت مبنی بر اینکه قراردادها به مدت دوماه...

22 تیر 1399

اقتصاد فرانسه قفل شد!

بانک مرکزی فرانسه از کاهش 27 درصدی حجم فعالیت های مالی در این کشور اطلاع داد.

22 تیر 1399

چگونه پراید بازار خودرو را به هم ریخت؟

دنیای اقتصاد نوشت: این روز ها خودروی پراید معیار سنجش بازار خودروی کشور شده است. به طوری که افزایش قیمت این خودرو به معنای التهاب جدید در بازار است و کاهش قیمت این محصول سایپا نیز یعنی بازگشت آرامش به بازار التهاب زده خودرو.

22 تیر 1399

چرا ترامپ از لغو تحریم های تسلیحاتی ایران هراسان است؟!

تحلیلگر مسائل اروپا، درباره احتمال تمدید تحریم های تسلیحاتی ایران از سوی امریکا گفت: گفتگوهای سختی در خصوص تمدید برنامه تسلیحاتی ایران بین اروپا و آمریکا انجام گرفته است.

18 تیر 1399

بروکینگز: چرا ترامپ در ایالت های کلیدی در حال واگذار کردن میدان به بایدن است؟

موسسه بروکینگز در تحلیلی به علت پیشی دریافت نامزد دموکرات ها از رئیس جمهور آمریکا در نظرسنجی ها پرداخته و نتیجه انتخابات این کشور را به نتیجه تصمیم ترامپ در بازگشایی اقتصادی و اجتماعی آمریکا مرتبط دانسته است.

18 تیر 1399

سیاست های حمایتی برای پرداخت حقوق اساتید و کارکنان سما دانشگاه آزاد اسلامی در دستور کار است، پرداخت معوقات اسفند و فروردین کارکنان

معاون ادارای و اقتصادی سما دانشگاه آزاد اسلامی از پرداخت حقوق اسفند و فروردین کارکنان سما دانشگاه آزاد اسلامی اطلاع داد.

17 تیر 1399

از ونیز تا رم با تور ایتالیا

چرا باید به ایتالیا سفر کنیم؟ایتالیا کشوری در قاره اروپا است که دارای جاذبه های فراوانی می باشد و هر سال تعداد زیادی از گردشگر ها را به خود جذب می نماید.

15 تیر 1399

توقف فرایند افزایشی قیمت نفت

خبرنگاران: قیمت نفت در معاملات روز چهارشنبه در پی افزایش بیش از حد انتظار ذخایر آمریکا که توجه سرمایه گذاران را مجددا به ریسک اشباع عرضه و افت تقاضا برای سوخت جلب کرد، با کاهش روبرو شد.

13 تیر 1399

حمایت از بیش از 2 هزار و 700 عضو صندوق اعتباری هنر همگام با پویش ایران همدل

به گزارش خبرنگاران ، به نقل از روابط عمومی صندوق اعتباری هنر، ،سیدحسین سیدزاده، مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با بیان این مطلب گفت: در پی شیوع ویروس کرونا، خسارت های اقتصادی ناشی از تعطیلی مراکز فرهنگی و هنری کشور متاسفانه فعالان حوزه فرهنگی و هنری با...

11 تیر 1399

آلمان خواهان افزایش حمایت از سازمان بهداشت جهانی شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از یورونیوز، آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان روز پنجشنبه درباره فرایند مقابله با شیوع ویروس کرونا ضمن حمایت از سازمان بهداشت جهانی بر لزوم همکاری جهانی تاکید نمود.

4 تیر 1399

انتشار شماره جدید موشن گرافیک کتاب نخوانی

بخش چهارم موشن گرافیک کتاب نخوانی درباره آسیب شناسی موضوع اقتصادی حوزه نشر و کتاب و پاسخ به این سوال است که چرا نویسندگان و کتاب ها در جامعه ایرانی وضع اقتصادی خوبی ندارند؟

3 تیر 1399

ایندیپندنت: دموکرات ها عملکرد کنگره در دوران کرونا را ضعیف می دانند

دموکرات های مجلس نمایندگان آمریکا، از عملکرد ترامپ در مقابله با ویروس کرونا، ناراضی هستند، اما خود نیز کنار کشیده اند و تنها به سیاست های دورکاری رو آورده اند.

1 تیر 1399

جنوب یمن ، جولان گروهک القاعده و تحرکات دولت هادی با نزدیک شدن نیروهای صنعاء

با انتشار برخی اخبار مبنی بر خروج نیروهای دولت مستعفی یمن از جنوب این کشور، استان های جنوبی شاهد حملاتی است که برخی منابع آن را به عناصر گروهک القاعده نسبت داده اند.

30 خرداد 1399

رکود 20 درصدی صنعت خودروسازی در دنیا

تحلیلگران فعال در حوزه خودرو به تازگی برآورد و اعلام نموده اند که فراوری جهانی خودرو تحت تأثیر آغاز و گستردگی ویروس کرونا و رکود شدید مالی بیش از 20 درصد در امسال میلادی کاهش خواهد یافت.

30 خرداد 1399

راهنمای اخذ ویزای نروژ

راهنمای اخذ ویزای نروژدر این مقاله از وب سایت مجله گردشگری خبرنگاران درباره راهنمای اخذ ویزای نروژ ،سخن خواهیم گفت.

30 خرداد 1399
تعداد: (75)