معرفی اعضای هیات علمی فصل هفتم پروژه چهارفصل تئاتر ایران

به گزارش خیمه نیوز، اعضای هیات علمی فصل هفتم پروژه نمایشنامه نویسی چهارفصل تئاتر ایران با عنوان فضای مجازی در زندگی امروز معرفی شدند.

معرفی اعضای هیات علمی فصل هفتم پروژه چهارفصل تئاتر ایران

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، ایوب آقاخانی طراح و مدیر پروژه جامع ملی آموزش نمایشنامه نویسی به خارج از مرکز با عنوان چهارفصل تئاتر ایران از انتخاب اعضای هیات علمی فصل هفتم از دور نوین این پروژه با عنوان فضای مجازی در زندگی امروز اطلاع داد.

وی ادامه داد: به این ترتیب طرح های اولیه واصله به دبیرخانه این پروژه یعنی دفتر مطالعات و پژوهش های مرکز هنر های نمایشی حوزه هنری، به وسیله امیررضا نوری پرتو و مهرداد رایانی مخصوص آنالیز و برای ورود به مرحله دوم (نگارش نسخه نهایی نمایشنامه از روی ایده و طرح مصوب) انتخاب خواهند شد.

مدیر دفتر مطالعات و پژوهش های مرکز هنر های نمایشی حوزه هنری شرح داد: به سنت دوره های گذشته کارگاه های فصلی این پروژه با حضور این اساتید و برگزیدگان نهایی از استان های مختلف کشور در زمان بندی مقرر برگزار خواهد شد.

در فصل هفتم از دور نوین این پروژه تعداد 46 ایده از 14 استان کشور در مهلت مقرر فراخوان به دبیرخانه پروژه رسید که انتخاب اولیه پس از آنالیز هیات علمی فصل اعلام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 بهمن 1400 بروزرسانی: 15 بهمن 1400 گردآورنده: kheimehnews.ir شناسه مطلب: 1255

به "معرفی اعضای هیات علمی فصل هفتم پروژه چهارفصل تئاتر ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی اعضای هیات علمی فصل هفتم پروژه چهارفصل تئاتر ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید