در این شب جادوگران به خیابان ها می آیند!

به گزارش خیمه نیوز، خبرنگارانن می خواهد جادوگران را از نزدیک ببینید؟ خبرنگارانن می خواهد با جادوگران دور آتش قدم بزنید و آیین های عجیب و غریب شان را اجرا کنید؟ این شب را از دست ندهید.

در این شب جادوگران به خیابان ها می آیند!

در شب سی آوریل در آلمان جشنی برگزار می گردد که به جشن شب جادوگران یا والپورگیس نایت معروفیت یافته است. در این شب عجیب جادوگران از خانه های خود بیرون می آیند و در خیابان ها رژه می روند! همراه مجله گردشگری خبرنگاران با این جشن عجیب بیشتر آشنا شوید.

جشن شب جادوگران چه شبی است؟

جشن شب جادوگران یا Walpurgis Night یک رویداد مرتبط با تاریخ و فرهنگ آلمان است. این جشن در شب 30 آوریل (یکم مه) هر سال برگزار می گردد و ضیافتی است که بر میلاد مقدس والپورگیس یا والپورگیسی، یکی از مقدس ترین راهبان مسیحی در قرن هشتم برگزار می گردد. والپور قدیس سرراهبه ای بوده که در قرن هشتم میلادی در امپراتوری فرانک می زیسته است.

جشن شب جادوگران در آلمان به عنوان یک رویداد ملی محبوب شناخته شده و در بسیاری از منطقه ها و شهرها برگزار می گردد. این جشن معمولا با تجمعات عمومی، مراسم هنری، آتش بازی، نمایش های تئاتر و موسیقی، پایکوبی و ترانه و سایر فعالیت های سنتی همراه است.

در آلمان مردم باور دارند که در این شب، جادوگران، جن و پریان و ارواح شیاطینی از دیارهای دیگر به زمین می آیند و در این شب، قدرت های جادویی و شیطانی آنها بیشتر می گردد؛ بنابراین، مردم در این شب سعی می نمایند با آتش های بزرگ و فراوری صداهای بلند و مهیب و آوازخوانی، جادوگران و شیاطین را دور نمایند و از خانه و خانواده خود محافظت نمایند.

این جشن به عنوان یک رویداد مهم فرهنگی و تفریحی در آلمان به وسیله مردم به طور گسترده جشن گرفته می گردد. افراد معمولا لباس های مخصوصی برای این جشن انتخاب می نمایند که شامل لباس های شیطانی، جادوگری یا مربوط به شخصیت های فانتزی است.

مردم در شب جشن جادوگران آتش های بزرگی ایجاد می نمایند که نمادی از درخشندگی و شعله وری در شب های تاریکی و اهریمنی است.

جشن شب جادوگران در آلمان به عنوان یک فرصت برای ارتباط با سنت های قدیمی و تاریخ آلمان در نظر گرفته می گردد. در این جشن، مردم می توانند با شرکت در فعالیت ها و مراسم مختلف، به تجربه فرهنگ و روحیه آلمانی بپردازند و از هم بستگی و انسجام اجتماعی لذت ببرند.

از جمله شهرهایی که جشن شب جادوگران در آنها بسیار معروف است، می توان به بروکن، هارز، گوتینگن اشاره نمود. این شهرها در شب جادوگران با مراسم ها و تفریحات متنوع، نمایشگاه ها، بازارهای سنتی و شعله وری آتش ها پذیرای مردم و گردشگران خواهند بود.

این جشن به عنوان یک فرصت برای تفریح، شادی و ارتباط با تاریخ و فرهنگ آلمان برای مردم و گردشگران محلی و بین المللی ارائه می گردد. جشن شب جادوگران در کشورهای دیگری مانند جمهوری چک، هلند، سوئد، استونی، فنلاند و… نیز برگزار می گردد.

پیشنهاد مطالعه : زیباترین اما ترسناک ترین دریاچه ایران را مطالعه کنید.منبع: پیام دلتا
انتشار: 1 خرداد 1402 بروزرسانی: 1 خرداد 1402 گردآورنده: kheimehnews.ir شناسه مطلب: 1555

به "در این شب جادوگران به خیابان ها می آیند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در این شب جادوگران به خیابان ها می آیند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید