قیمت مسکن امروز تهران 27 آذر 99

به گزارش خیمه نیوز، به گزارش خبرنگاران، آنالیز های میدانی از فایل های جدید عرضه شده به بازار معاملات مسکن پایتخت طی یک روز گذشته نشان می دهد که حجم واحدهای مسکونی با زیربنای کمتر از 100 مترمربع در مناطق مختلف شهر تهران اندکی افزایش پیدا نموده است.

قیمت مسکن امروز تهران 27 آذر 99

جهت دریافت خدمات رنگ پتینه چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

مشاوران املاک عنوان می نمایند بخش عمده مالکان این آپارتمان ها افرادی هستند که گمان می نمایند اکنون زمان مناسبی برای تبدیل به احسن کردن آپارتمان مسکونی برای مصرف است.

اما درحال حاضر در سوی دیگر بازار، تعداد خریداران به دلیل کاهش شدید قدرت خرید به شدت کم است. این درحالی است که عمده خانه اولی ها برای خرید زیربنای 50 تا 70 مترمربع را انتخاب می نمایند.

همین موضوع باعث شده در معاملات ماهانه، حجم خرید و فروش فایل های این گروه متراژی بیش از سایر واحدهای مسکونی با زیربنای بالاتر باشد.

آمارهای بانک مرکزی نیز درخصوص توزیع فراوانی واحدهای مسکونی معامله شده بر حسب سطح زیربنای هرواحد مسکونی در آبان سال جاری نشان می دهد: بیشترین سهم از معاملات صورت گرفته به واحدهای مسکونی با زیربنای 60 تا 70 مترمربع با سهم 15/2 درصد اختصاص داشته است. همچنین واحدهای دارای زیربنای 50 تا 60 و 70 تا 80 مترمربع به ترتیب با سهم های 15/1 و 12/1 درصدی در رتبه های بعدی قرار دارند.

در مجموع آن طور که آنالیز های بانک مرکزی نشان می دهد در میانه فصل پاییز سال جاری، واحدهای مسکونی با سطح زیربنای کمتر از 80 مترمربع، 57/2 درصد از معاملات منعقد شده را به خود اختصاص داده اند.

در جدول زیر قیمت پیشنهادی مالکان آپارتمان های مسکونی با زیربنای کمتر از 100 مترمربع در مناطق مختلف شهر تهران که در روز گذشته به بازار عرضه شده اند، ارائه شده است.

منبع: دنیای اقتصاد

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 30 دی 1399 بروزرسانی: 30 دی 1399 گردآورنده: kheimehnews.ir شناسه مطلب: 696

به "قیمت مسکن امروز تهران 27 آذر 99" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت مسکن امروز تهران 27 آذر 99"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید