ظریف و عراقچی پیگیر حل مسائل پرسپولیس

به گزارش خیمه نیوز، به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، دکتر علی چگنی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در هند با اشاره به دوستی مردم ایران و هند گفت: مقامات دولت هند به دلیل روابط حسنه دو کشور، کمال حسن نیت را در صدور مجوز پرواز اختصاصی هواپیمای باشگاه پرسپولیس در چند ساعت داشتند و این در حالی است که محل فرود هواپیما پایگاهی نظامی بود و صدور مجوز حداقل یک هفته فرصت می خواست.

ظریف و عراقچی پیگیر حل مسائل پرسپولیس

وی با اشاره به شرایط سخت کرونا و اختلال های ایجادشده، میزبانی شهر گوا را عجیب دانست و گفت: با این وجود میزبانی برای همه تیم ها یکسان است و مطمئنیم همه امکانات را در اختیار تیم ها قرار می دهند. این روز ها به دلیل کرونا، قوانین سخت گیرانه ای در این کشور حکمفرماست و سرویس دهی به هموطنان به راحتی امکان پذیر نیست. در عین حال از نزدیک با مسئولان هندی در ارتباط هستیم که تسهیلات مناسب را در حد مقدورات و شرایط موجود برای تیم فراهم نمایند.

سفیر جمهوری اسلامی ایران اضافه نمود: دکتر عزیزی خادم تماسی در مورد پیگیری شرایط باشگاه پرسپولیس داشتند و این اطمینان را به رییس فدراسیون فوتبال دادیم که پیگیر موضوعات باشیم. این پیگیری از طرف دکتر ظریف و دکتر عراقچی هم بوده و جالب است بدانید فوتبال ایران در هند هوادار دارد و با احترام از آن یاد می نمایند و حتی برخی کارمندان وزارت امور خارجه هند، باشگاه پرسپولیس را به خوبی می شناسند. ما پیگیری های لازم را خواهیم داشت و با فدراسیون فوتبال هند هم در تماس هستیم تا بازیکنان پرسپولیس در فضایی آرام به بازی هایشان ادامه دهند و به امید خدا از گروهشان صعود نمایند و با خوشحالی به کشور برگردند.

منبع: فرارو
انتشار: 18 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 18 اردیبهشت 1400 گردآورنده: kheimehnews.ir شناسه مطلب: 910

به "ظریف و عراقچی پیگیر حل مسائل پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ظریف و عراقچی پیگیر حل مسائل پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید