به گزارش خیمه نیوز، دراگان اسکوچیچ در منامه پیروز عمل کرد و تیم ما را با قدرت به مرحله بعد فرستاد، اما به نظر می رسد فدراسیون فوتبال تمایلی به ادامه همکاری با او نداشته باشد!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، اینکه چرا رئیس فدراسیون فوتبال درست هنگام بازگشت کاروان تیم ملی به ایران آن صحبت ها را مطرح و ادامه همکاری با اسکوچیچ را به اما و اگر می کشاند موضوعی است که شاید به بحث های بیشتری احتیاج داشته باشد.

در همین ارتباط اما شنیدیم پای یک مربی ایتالیایی و یک مربی پیروز ایرانی وسط است! لطفا تعجب نکنید! این دو مربی در پی نیمکت تیم ملی ایران نیستند بلکه فدراسیون فوتبال به این نتیجه رسیده است که برای مرحله حساس بعدی دنبال یک سرمربی باشد که جدای از مسائل فنی در مدیریت تیم و بازیکنان هم قهار و کاربلد باشد. عزیزی خادم و مدیران فدراسیون که در منامه حضور داشتند به این جمع بندی رسیده اند که یک مربی قوی تر از لحاظ مدیریتی را جانشین اسکوچیچ نمایند.

از آنجایی که تیم ملی ایران تعداد زیادی لژیونر مطرح در اروپا دارد کنترل این بازیکنان کارآسانی نیست. دراگان اسکوچیچ از لحاظ فنی مربی خوبی است و در همین بازی های تیم ملی در بحرین هم این موضوع به اثبات رسید اما او در مدیریت بازیکنان عظیم کم و کاستی هایی دارد که ظاهرا در بحرین سر باز نموده است.

جذب کریم باقری مربی پرسپولیس در تیم ملی برای پوشاندن ضعف مدیریتی دراگان اسکوچیچ هم ظاهرا چندان جواب نداده است. آقا کریم گرچه بازیکن عظیمی است اما نسل فعلی تیم ملی عوض شده و این بازیکنان ملی پوش امروز هریک ادعای عظیمی دارند. بدین روی دراگان اسکوچیچ دچار مشکلاتی شد که ماحصل آن مصاحبه عجیب رئیس فدراسیون فوتبال مبنی بر احتمال قطع همکاری را سرمربی کروات شد.

در این راستا شنیده می گردد یک مربی مطرح ایتالیایی و یک مربی پیروز ایرانی نامزدهای جانشینی دراگان اسکوچیچ هستند و به صورت پنهانی مذاکراتی هم با آنها صورت پذیرفته است. گویا آندره آ استراماچونی سرمربی سابق استقلال که سابقه کار پیروز در ایران را دارد اولین گزینه فدراسیون فوتبال است. مردی که از لحاظ فنی در تیم استقلال فوق العاده کار کرد و از نظر مدیریتی و دیسیپلین هم نشان داد مربی مدیر عظیمی است.

بعلاوه شنیدیم گزینه ایرانی جانشینی دراگان اسکوچیچ هم یحیی گل محمدی است. سرمربی پیروز پرسپولیس که در لیگ قهرمانان آسیا عملکرد فوق العاده ای داشت و تیمش را به فینال لیگ قهرمانان رساند. گل محمدی هم ثابت نموده است هم از نظر فنی مربی پیروزی است و هم به لحاظ مدیریتی در تیم پرطرفدار پرسپولیس کارنامه ایده آلی از خود به جای گذاشته است.

خبر ورزشی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 مرداد 1400 بروزرسانی: 4 مرداد 1400 گردآورنده: kheimehnews.ir شناسه مطلب: 1042

به "" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با ""

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید