صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی دانشگاه علمی کاربردی تشکیل می گردد

به گزارش خیمه نیوز، سرپرست معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی از تشکیل صندوق پژوهش و فناوری در آینده نزدیک در این دانشگاه اطلاع داد.

صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی دانشگاه علمی کاربردی تشکیل می گردد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، علی صدر سرپرست معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی اضافه نمود: با عنایت به سیاست های کلان دانشگاه مبنی بر ارائه تسهیلات اقتصادی و حمایتی مرتبط با ایجاد، توسعه، راهبری و توانمندسازی مراکز نوآوری و شتاب دهی دانشگاه و نیز شرکت های نوآور تشکیل و استقرار یافته در مراکز رشد و نوآوری دانشگاه و بعلاوه ارائه خدمات لازم در فرآیند تبدیل ایده به محصول، توسعه بازار و تجاری سازی محصولات و خدمات نوآورانه، این معاونت در نظر دارد صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی علمی کاربردی را راه اندازی کند.

وی ادامه داد: این صندوق قرار است براساس شرایط و ضوابط صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری با مشارکت و سرمایه گذاری سهام داران شامل مؤسسات و مراکز آموزش عالی علمی کاربردی، صنایع پشتیبان مراکز علمی کاربردی و سایر حامیان دانشگاه و ستاد مرکزی دانشگاه، تشکیل و راه اندازی خواهد شد.

سرپرست معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی توضیح داد: امیدواریم با تشکیل این صندوق، شاهد ارائه خدمات آن به خانواده بزرگ دانشگاه جامع علمی کاربردی باشیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 خرداد 1401 بروزرسانی: 29 خرداد 1401 گردآورنده: kheimehnews.ir شناسه مطلب: 1377

به "صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی دانشگاه علمی کاربردی تشکیل می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی دانشگاه علمی کاربردی تشکیل می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید