تقدیر رئیس کمیسیون مالی مجلس از عملکرد مطلوب ایرانسل

به گزارش خیمه نیوز، 27 سایت ارتباطی ایرانسل در شهرستان کرمان با حضور رئیس کمیسیون مالی مجلس، به بهره برداری رسید.

تقدیر رئیس کمیسیون مالی مجلس از عملکرد مطلوب ایرانسل

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، ظهر آدینه 3 آذر1402، آیین افتتاحیه تأمین پوشش اینترنت پرسرعت همراه در شهرستان کرمان و راور، با حضور محمدرضا پورابراهیمی داورانی، رئیس کمیسیون مالی و نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی؛ علی بابایی، فرماندار کرمان؛ حسین ساجدی فر، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و جمعی از مدیران استانی و منطقه ای، در روستای تیکدر از بخش چترود شهرستان کرمان برگزار گردید.

این سایت ارتباطی ایرانسل به نمایندگی از 27 سایت ارتباطی روستایی و شهری شهرستان کرمان و با اعتباری بالغ بر 1600 میلیارد ریال در مجموع، در آیین افتتاحیه تأمین پوشش اینترنت پرسرعت همراه شهرستان کرمان و راور، مورد بهره برداری و استفاده خانوارها نهاده شد. این 27 سایت، شامل 7 سایت ارتباطی پروژه USO و 20 سایت ارتباطی نو است که با بهره برداری از سایت های پروژه USO، یک هزار و 686 خانوار در 26 روستا و با 5هزار و 700 نفر جمعیت، تحت پوشش اینترنت پرسرعت همراه ایرانسل نهاده شدند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در این مراسم گفت: شرکت ایرانسل با توجه به عملکرد مطلوبی که از خود نشان داده، نیازمند حمایت و برطرف بعضی موانع موجود برای ارتقای شبکه های ارتباطی در استان است که دستگاه های مسئول از جمله شهرداری کرمان و سایر نهادهای مرتبط، باید موانع را هر چه سریع تر از پیش روی این اپراتور بردارند.

ایرانسل، اولین ارائه دهنده 5G و رکورددار سرعت و تعداد سایت نسل پنج در ایران، تا سرانجام سال جاری و مطابق با برنامه های وزارت ارتباطات، پوشش روستاهای بالای 20 خانوار را که در طرح ملی توسعه ارتباطات روستایی به ایرانسل واگذار شده است، تکمیل می نماید.

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 6 آذر 1402 بروزرسانی: 6 آذر 1402 گردآورنده: kheimehnews.ir شناسه مطلب: 1609

به "تقدیر رئیس کمیسیون مالی مجلس از عملکرد مطلوب ایرانسل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقدیر رئیس کمیسیون مالی مجلس از عملکرد مطلوب ایرانسل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید