واکنش تند رونالدو به صحبت های سردبیر فرانس فوتبال؛ او دروغگو است، بزرگترین انگیزه من، کسب عناوین ملی و باشگاهی است

به گزارش خیمه نیوز، خبرگزاری خبرنگاران- سردبیر فرانس فوتبال از انگیزه بالای کریستیانو رونالدو برای پیشی گرفتن از رقیب دیرینه خود، لیونل مسی می گوید.

واکنش تند رونالدو به صحبت های سردبیر فرانس فوتبال؛ او دروغگو است، بزرگترین انگیزه من، کسب عناوین ملی و باشگاهی است

به گزارش خبرنگاران، پاسکال فره، سردبیر فرانس فوتبال در آستانه برگزاری مراسم توپ طلا و معین برنده این جایزه، در خصوص جاه طلبی های کریستیانو رونالدو و انگیزه او صحبت کرد. به گزارش طرفداری و به نقل از وبسایت گل، پاسکال فره در مصاحبه با New York Times گفت: رونالدو فقط یک انگیزه دارد و آن این است که با تعداد توپ طلای بیشتری نسبت به مسی، بازنشسته گردد. این را می دانم چون خود کریستیانو به من چنین چیزی را گفته است.

اما حالا ستاره پرتغالی منچستریونایتد به اظهارات سردبیر فرانس فوتبال واکنش نشان داد. کریستیانو رونالدو اظهارات پاسکال فره، سردبیر فرانس فوتبال را بی پاسخ نگذاشت. پاسکال فره، سردبیر نشریه فرانس فوتبال که اهدای جایزه توپ طلا را بر عهده دارد، در سخنانی جنجالی مدعی شده بود که کریستیانو رونالدو صرفا می خواهد تعداد توپ طلاهایش از لیونل مسی بیشتر باشد. ستاره پرتغالی اما اجازه نداد که تهمت فره بی جواب بماند. کریستیانو رونالدو در اینستاگرام خود نوشت:

نتایج امروز علت اظهارات پاسکال فره را توضیح می دهد، اظهاراتی که در آن مدعی شد من به او گفته ام تنها انگیزه ام داشتن توپ طلای بیشتر نسبت به لیونل مسی است. پاسکال فره دروغ گفت، او برای بالا بردن خودش و نشریه ای که در آن کار می نماید از نام من استفاده کرد. غیر قابل قبول است که شخصی که مسئول اهدای چنین جایزه با پرستیژی است، این گونه دروغ بگوید؛ آن هم با بی احترامی که کسی که همواره به فرانس فوتبال و توپ طلا احترام گذاشته. او امروز دوباره دروغ گفت و مدعی شد من در مراسم گالا نیستم چون علتی برای بودن در آنجا ندارم. من همواره به کسی که برنده می گردد تبریک می گویم، با همان اخلاق ورزشی و بازی جوانمردانه ای که از ابتدا دوران حرفه مرا شکل داده اند. و این کار را انجام می دهم چون هیچ وقت علیه کسی نیستم. من همواره به خاطر خودم، باشگاهی که نماینده آن هستم و افرادی که خیرخواه من هستند جایزه می برم. من بر علیه کسی جایزه نمی برم. بزرگترین جاه طلبی و انگیزه دوران حرفه ای من، کسب عناوین برای باشگاه و کشورم است. بزرگترین جاه طلبی و انگیزه من این است که الگوی خوبی برای آن دسته از افراد باشم که می خواهند به فوتبالیست حرفه ای تبدیل شوند. بزرگترین انگیزه من این است که نامم را با حروف طلایی در تاریخ فوتبال بنویسم. حرف هایم را با گفتن اینکه تمرکزم از حالا بر روی بازی آینده منچستریونایتد است به انتها می رسانم. من و هم تیمی هایم در کنار یکدیگر همراه با هوادارنمان می توانیم این فصل را به نام خودمان فتح کنیم. بقیه حرف ها؟ بقیه فقط بقیه هستند.

منچستریونایتد در حالی مقابل چلسی به تساوی 1-1 رسید که مایکل کریک، سرمربی موقت شیاطین سرخ، تصمیم به نیمکت نشین کردن رونالدو گرفت. این اولین و احتمالا تنها تجربه کریک به عنوان سرمربی منچستریونایتد بود و او در تصمیمی غیرمنتظره، ستاره پرتغالی تیمش را روی نیمکت نشاند؛ تصمیمی که زمینه ساز بحثی شدید بین روی کین و جمی کرگر را فراهم کرد. کاراگر که به عنوان یکی از کارشناسان در استودیوی شبکه اسکای حضور داشت، با حمایت از تصمیم کریک، گفت که با توجه به دوندگی پایین رونالدو و عدم شرکت او در کارهای دفاعی، بهتر است که در ترکیب اصلی حضور نداشته باشد؛ اظهارنظری که خشم شدید روی کین را به همراه داشت.

روی کین: رونالدو به منچستریونایتد نیامد که روی نیمکت بنشیند. من هم در کنار برخی از بازیکنان بزرگ و فوق ستاره ها بازی کردم و همکاری تیمی آنها گاهی کمتر از چیزی است که انتظارش را دارید اما باید از این موضوع چشم پوشی کرد چون آنها هستند که در بازی ها سخت گل های مهم و پیروزی بخش تیم را به ثمر می رسانند. به همین علت رونالدو باید در ترکیب اصلی باشد. من به هیچ وجه با این ایده استراحت دادن به او موافق نیستم. رونالدو به راحتی می توانست امشب از ابتدا به میدان برود.

کاراگر: فکر می کنم رانگنیک با نیمکت نشیمن کردن رونالدو از همان ابتدا برای خودش دردسر درست نمی نماید اما فکر می کنم این ایده قرار گرفتن رونالدو در ترکیب ثابت یونایتد در تمامی دیدارها و در تمامی دقایق همه بازی ها درست نیست. من درک می کنم که چرا کریک او را در بازی امروز در ترکیب قرار نداد. به یاد داشته باشید که سولسشر در اولین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان در سوییس او را از زمین بیرون کشید. یونایتد 10 نفره بود و در نهایت به علت پاس رو به عقب اشتباه جسی لینگارد باخت اما جو بدی درباره بیرون کشیدن رونالدو ایجاد شد.

کین: شاید چنین اتفاقی در دیدارهای لیگ قهرمانان اهمیت زیادی نداشته باشد اما این بازی اهمیت زیادی برای یونایتد داشت.

کاراگر: رونالدو هنوز هم گل های زیادی برای یونایتد به ثمر می رساند اما من فکر می کنم قرار گرفتن او در ترکیب اصلی نباید به داستانی بزرگ و مهم تبدیل گردد. بیرون کشیدن او از ترکیب نیز نباید با واکنش های بسیاری همراه باشد.

روی کین: رونالدو چهار، پنج یا شش است که در پرسینگ شرکت نمی نماید. قرار نیست رونالدو مسائل یونایتد را حل نماید اما شما رونالدو را به منچستریونایتد برنمی گردانید که او را روی نیمکت بنشانید.

کاراگر: منچستریونایتد او را خرید چون می ترسیدند که او به منچسترسیتی برود. برنامه ای برای خرید رونالدو وجود نداشت. آنها در آخرین دقیقه او را خریدند.

کین: او همواره قرار بود بازی کند جمی. آنها او را خریدند تا به سیتی نرود اما آمد که روی نیمکت بنشیند؟ آمار او از وقتی به منچستر آمده، خوب است.

کاراگر: از نظر گلزنی، بله!

این اظهارنظر کاراگر بود که باعث عصبانیت روی کین شد و او در حالی که صدایش را بالا برده بود، گفت: برای چی بازی می کنیم؟ وقتی در خصوص صلاح حرف می زنیم....جمی! مسئله اصلی در بازی گل زدن است!

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 14 دی 1400 بروزرسانی: 14 دی 1400 گردآورنده: kheimehnews.ir شناسه مطلب: 1222

به "واکنش تند رونالدو به صحبت های سردبیر فرانس فوتبال؛ او دروغگو است، بزرگترین انگیزه من، کسب عناوین ملی و باشگاهی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش تند رونالدو به صحبت های سردبیر فرانس فوتبال؛ او دروغگو است، بزرگترین انگیزه من، کسب عناوین ملی و باشگاهی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید