منچستریونایتد 1 ، وستهم 0؛ سه امتیاز حیاتی با گل دقیقه 93 رشفورد

به گزارش خیمه نیوز، خبرگزاری خبرنگاران- شیاطین سرخ در شبی که نمایش خیلی خوبی ارائه ندادند، در دقیقه 93 به وسیله بازیکن تعویضی خود مارکوس راشفورد به گل رسیده و توانستند در این ملاقات حساس وستهم را مغلوب نمایند.

منچستریونایتد 1 ، وستهم 0؛ سه امتیاز حیاتی با گل دقیقه 93 رشفورد

به گزارش خبرنگاران، در دقایق ابتدایی مسابقه اتفاق خاصی روی دروازه دو تیم رخ نداد و بازی بیشتر در میانه میدان دنبال شد. در دقیقه 20 و روی ارسال تماشایی برونو فرناندز بود که یونایتد فاصله ای تا زدن گل اول نداشت، اما ضربه کریستیانو رونالدو دقیق نبود و راهی به دروازه وستهام پیدا نکرد. دقایقی بعد این الانگا بود که از سمت چپ حرکت نموده و ارسال خوبی روی دروازه وستهام داشت، اما ضربه دالوت با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت. در اواخر نیمه اول کریستیانو رونالدو بعد از برخورد با کورت زوما در محوطه جریمه وستهام متوقف شد، اما داور اعتقادی به اعلام پنالتی نداشت.

در اوقات اضافی لانزیی با وررد به محوطه جریمه یونایتد فرصت خوبی برای گلزنی شد، اما اسکات مک تومینای به خوبی در مقابل او ایستادگی کرد و نیمه اول کم افت و خیز با همان تساوی بدون گل به اتمام رسید. یونایتد نیمه دوم را هجومی شروع کرد و خیلی زود می توانست در دقیقه 49 به گل اول دست یابد، اما ضربه محکم فرد از درون محوطه جریمه وستهام با عکس العمل فوق العاده سرژ آرئولا دفع شد.

در دقیقه 54 روی اشتباه مدافعان یونایتد بود که بوون در گوشه محوطه جریمه این تیم صاحب فرصت بسیار خوبی برای باز کردن دروازه این تیم داشت، اما ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت. دقایقی بعد یونایتد روی ارسال یک کرنر موقعیت مناسبی برای باز کردن دروازه وستهام و زدن گل رجحان داشت، اما ضربه سر رافائل واران با اختلاف کمی به بیرون رفت و این فرصت تبدیل به گل نشد.

در ادامه دوباره جریان بازی آرام شد و یونایتد علیرغم مالکیت توپ نمی توانست فرصت خاصی روی دروازه وستهام ایجاد کند. در دقیقه 86 وستهام فاصله ای تا زدن گل رجحان نداشت، اما ضربه سر سوچک از درون محوطه با اختلاف کمی از کنار دروازه داوید دخیا راهی بیرون زمین شد. در اوقات اضافی و روی حرکت برونو فرناندز بود که آنتونی مارسیال درون محوطه وستهام صاحب فرصت شد، اما ضربه او دقیق نبود و به راحتی در اختیار آرئولا نهاده شد. اما در دقیقه 93 و روی ارسال زمینی ادینسون کاوانی از سمت چپ بود که مارکوس راشفورد در مقابل دروازه خالی به راحتی پیروز به گلزنی شد و یونایتد توانست در این ملاقات سخت به این سه امتیاز مهم دست پیدا کند.

بازی منچستریونایتد - وست هم که به حق لقب نبرد حیاتی برای آن شایسته بود، با گل دقیقه 3+90 مارکوس رشفورد به سود تیم میزبان به انتها رسید. در صحنه ما قبل گل، زمانی که آنتونی مارسیال توپ را به ادینسون کاوانی پاس می دهد، به نظر می رسید که این مهاجم اروگوئه ای در منطقه آفساید حضور دارد. به همین جهت پس از گل رشفورد، شاهد اعتراض بازیکنان و کادر فنی وست هم به تصمیم داور بودیم. اما حالا تصویر خط کشی شده این صحنه چیز دیگری را نشان می دهد و به نظر این گل درست بوده است.

منچستر یونایتد امروز در چارچوب هفته بیست و سوم رقابت های لیگ برتر انگلیس در استادیوم خانگی خود یعنی اولدترافورد میزبان وستهام بود و نهایتاً پیروز شد با گل دقایق انتهای مارکوس راشفورد به سه امتیاز شیرین دست پیدا کند. منچستر یونایتد در طول بازی تقریبا توپ و میدان را در اختیار داشت و موقعیت هایی هم روی دروازه وستهام ایجاد کرد اما در امر گلزنی ناکام بود. تا اینکه دو تعویض طلایی رالف رانگنیک گل پیروزی بخش این تیم را رقم زدند.

ادینسون کاوانی حرکت خوبی را از جناح چپ ترتیب داد و بعد از ورود به محوطه جریمه وستهام، در دهانه دروازه خالی مارکوس راشفورد را صاحب توپ کرد. این بازیکن نیز دروازه خالی وستهام را باز کرد تا یونایتد در دقیقه 93 به سه امتیاز شیرین دست پیدا کند. البته تصاویر آهسته نشان داد که این گل در موقعیت مشکوک به آفساید به ثمر رسیده است. با این حال نه داور و نه VAR اعتقادی به آفساید کاوانی نداشتند تا یونایتد به یک پیروزی ارزشمند است پیدا کند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 4 اسفند 1400 بروزرسانی: 4 اسفند 1400 گردآورنده: kheimehnews.ir شناسه مطلب: 1276

به "منچستریونایتد 1 ، وستهم 0؛ سه امتیاز حیاتی با گل دقیقه 93 رشفورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منچستریونایتد 1 ، وستهم 0؛ سه امتیاز حیاتی با گل دقیقه 93 رشفورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید