فیس بوک برای بحث در خصوص نژادپرستی توصیه نامه صادر کرد

به گزارش خیمه نیوز، فیس بوک ضمن اذعان به افزایش فعالیت های ضدنژادپرستی در شبکه های اجتماعی به منظور سامان دهی این بحث ها در گروه های خود توصیه هایی ارائه کرد.

فیس بوک برای بحث در خصوص نژادپرستی توصیه نامه صادر کرد

از پروفایل اینستاگرام behrouz azand دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از انگجت، فیس بوک بعد از اعلام بازنگری در سیاست های خود برای مقابله با ترویج خشونت در این شبکه اجتماعی توصیه هایی را برای مدیران گروه های فیس بوکی منتشر نموده تا آنها خود بتوانند به مسائل نژادی و اجتماعی رسیدگی نمایند.

با توجه به تداوم اعتراض های خیابانی در آمریکا و کشیده شدن دامنه بحث ها به شبکه های اجتماعی، این شبکه ها نیز مجبورند برای جلوگیری از نقض سیاست های خود اقداماتی را به عمل آورند و از همین رو فیس بوک هم توصیه نموده مدیران گروه ها حتما به جوامع اصلی تشکیل دهنده گروه های مذکور تعلق داشته باشند و بر مبنای سیاست های فیس بوک از ارسال مطالب ممنوع شده و نامناسب جلوگیری نمایند.

فیس بوک همچنین از مدیران گروه ها خواسته تا جلوی عضویت و فعالیت اعضای جدید را تا زمانی که از آنها تخلفی سرنزده نگیرند. در عین حال اعضای جدید باید ماهیت و موضوع فعالیت هر گروه را بپذیرند و اگر با آن موافق نیستند به جای ایجاد اختلال گروه جدیدی تاسیس نمایند.

توصیه های فیس بوک نشان می دهد که درگیری در گروه های موجود در این شبکه اجتماعی به دنبال مرگ جرج فلوید و اعتراضات پس از آن رو به افزایش است و مدیران آن به دنبال یافتن راه حلی برای کاهش این درگیری ها هستند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 15 مرداد 1399 بروزرسانی: 19 دی 1400 گردآورنده: kheimehnews.ir شناسه مطلب: 360

به "فیس بوک برای بحث در خصوص نژادپرستی توصیه نامه صادر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیس بوک برای بحث در خصوص نژادپرستی توصیه نامه صادر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید