عکس ، مردمی که هرگز وجود نداشته اند، قدرت ترسناک هوش مصنوعی

به گزارش خیمه نیوز، زومیت نوشت: یک هنرمند از آخرین نسخه تصویرساز هوش مصنوعی Midjourney برای ایجاد تصاویر فوق واقعی از مردم در قرن نوزدهم استفاده کرد.

عکس ، مردمی که هرگز وجود نداشته اند، قدرت ترسناک هوش مصنوعی

ماریو کاوالی تصاویر قابل توجهی را که با ابزار هوش مصنوعی یادگیری ماشین ایجاد نموده، به اشتراک گذاشته است و می گوید که آن ها را مستقیماً از Midjourney گرفته و بدون هیچگونه ویرایش فتوشاپی هستند.

کاوالی می گوید: من فکر می کنم Midjourney v4 که اخیراً منتشر شده است، در حال حاضر برترین تصویرساز موجود است.

تصاویر ساختگی ویکتوریایی صرفاً حاصل پرامپت های متنی هستند که کاوالی براساس پرامپت های پیشرفته به وسیله اورتون لیسبوا و بن رافلسون ساخته و اقتباس نموده است. پرامپت ها جعبه های متنی هستند که برای توصیف تصویر مورد نظر کاربر استفاده می شوند. برای این تصاویر قرن نوزدهمی، کاوالی از عباراتی مانند شارپ فوکوس، عدسی 10 میلی متری و عکاسی کلودیون مرطوب استفاده می نماید.

کل این فرایند شامل آزمون و خطا است. خیلی از موارد نه تنها به محتوای پرامپت، بلکه به ترتیب ظاهر شدن دستورالعمل های خاص بستگی دارد.

کاوالی دو مجموعه از تصاویر هوش مصنوعی ایجاد کرد. یکی از گاوچران ها در غرب قدیم و دیگری از لندن در دهه 1860. این هنرمند هوش مصنوعی می گوید که از خطاهای رندرینگ و نابهنگامی که در تصاویر ظاهر می گردد، لذت می برد. اشتباهات معمولی هوش مصنوعی شامل دست های شش انگشتی و اسب های بدون پا است.

کامنت های زیادی دریافت نموده ام که تصاویرساختگی مرا جعلی نامیده اند و موارد دیگر که نشان می دهند بسیاری از مردم آن ها را اسناد تاریخی معتبر می دانند.

5858

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 27 آذر 1401 بروزرسانی: 27 آذر 1401 گردآورنده: kheimehnews.ir شناسه مطلب: 1484

به "عکس ، مردمی که هرگز وجود نداشته اند، قدرت ترسناک هوش مصنوعی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس ، مردمی که هرگز وجود نداشته اند، قدرت ترسناک هوش مصنوعی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید