شبکه اتاق های بازرگانی اروپا برای کاهش بحران کرونا در ایران کوشش خواهد نمود

به گزارش خیمه نیوز، رئیس انجمن اتاق های بازرگانی و صنعت اروپا (Eurochambres) در پاسخ به نامه رئیس اتاق ایران، از کوشش شبکه اتاق اروپا برای کاهش آثار کرونا در ایران اطلاع داد.

شبکه اتاق های بازرگانی اروپا برای کاهش بحران کرونا در ایران کوشش خواهد نمود

با ما سفر کنید و با تور ارزان اروپا از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

کریستوف لایتل در نامه خود خطاب به غلامحسین شافعی نوشته است: درخواست جنابعالی پیرامون دسترسی به دارو و تجهیزات پزشکی را با شبکه اتاق اروپایی به اشتراک خواهم گذاشت.

این مقام بخش خصوصی اروپا در پاسخ به نامه رئیس اتاق ایران خاطرنشان کرده است: بخش تجاری اروپا چه در گذشته و چه در زمان حال، از کوشش های اتحادیه اروپا برای ارائه یاری های انسان محبت آمیز به ایران حمایت می نماید و همیشه این راه را ادامه خواهد داد.

غلامحسین شافعی، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در نامه ای که 27 اسفند 98 به کریستوف لایتل، رئیس انجمن اتاق های بازرگانی و صنعت اروپا ارسال کرد، با اشاره به شیوع ویروس کرونا و احتیاج به تجهیزات درمانی در ایران، خواهان توجه اتاق های بازرگانی اروپا به مسئولیت اجتماعی خود در برابر تحریم های ناعادلانه آمریکا علیه ایران شد.

شافعی در این نامه از لایتل خواسته بود به وسیله انجام مذاکرات با اتاق های بازرگانی اتحادیه اروپا و مطلع کردن آن ها نسبت به شرایط، امکان تأمین دارو و تجهیزات و دستگاه های پزشکی برای ایران را فراهم آورد.

لایتل اطمینان داده است که شبکه اتاق اروپایی تمام کوشش خود را در جهت کاهش بحران کرونا در ایران و سایر نقاط دنیا به عمل خواهد آورد.

متن کامل نامه کریستوف لایتل، رئیس انجمن اتاق های بازرگانی و صنعت اروپا (Eurochambres) به این توضیح است:

جناب آقای شافعی

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران

ضمن سپاسگزاری از نامه مورخ 17 مارس 2020 جنابعالی، مایلم در ابراز نگرانی جنابعالی نسبت به بحران بزرگ انسانی، همه گیری کووید 19 در سراسر دنیا، ازجمله ایران سهیم باشم. به نظر من این همه گیری دنیای احتیاجمند اقدامی هماهنگ و منسجم دنیای است. همان گونه که مستحضرید اروپا نیز بشدت تحت تأثیر این بیماری بوده و سازمان های اروپایی به همراه کشورهای عضو و شبکه اتاق ها هم اکنون با به کارگیری کلیه معیارهای در دسترس، اقدامات لازم نسبت به حل بحران دارویی موجود را بکار بسته و همچنین درصدد حل پیامدهای مالی ناشی از این بیماری همه گیر در اروپا و دنیا به بهترین شیوه ممکن هستند.

من به طور کامل از بحران بهداشت و سلامتی ایران که ناشی از این همه گیری دنیای است، مطلعی دارم و مسلماً درخواست جنابعالی پیرامون دسترسی به دارو و تجهیزات پزشکی را با شبکه اتاق اروپایی به اشتراک خواهم گذاشت. ارائه یاری های بشرمحبت آمیز به ایران به ویژه در بحران کنونی از دید اتحادیه اروپا به دور نمی ماند.

درواقع ما به عنوان بخش تجاری اروپا چه در گذشته و چه در زمان حال، از کوشش های اتحادیه اروپا برای ارائه یاری های انسان محبت آمیز به ایران حمایت می کنیم و همیشه این راه را ادامه خواهیم داد. به علاوه مایلم پیشنهاد نمایم که در پلتفرم دنیای اتاق جستجو کرده و اقداماتی را که به عنوان جامعه دنیای تجارت در مورد دسترسی بهتر به دارو، تجهیزات پزشکی و محصولات ضروری بهداشتی با اقدامات هماهنگ و هدفمند چندجانبه قابل ارائه است، آنالیز کنید.

مجدداً مراتب سپاسگزاری خود را به دلیل بذل توجه جنابعالی نسبت به این موضوع اعلام می دارم و مایلم به جنابعالی اطمینان دهم که شبکه اتاق اروپایی تمام کوشش خود را در جهت کاهش این بحران انسانی در ایران و سایر نقاط دنیا در قالب همه گیری کووید 19 به عمل خواهد آورد. امیدوارم همکاری های دوجانبه و دنیای در جهت مبارزه با بحران فراگیر سلامتی به بهترین نحو ادامه یابد.

ارادتمند شما

کریستوف لایتل، رئیس انجمن اتاق های بازرگانی و صنعت اروپا (Eurochambres)

منبع: اتاق بازرگانی ایران
انتشار: 4 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kheimehnews.ir شناسه مطلب: 245

به "شبکه اتاق های بازرگانی اروپا برای کاهش بحران کرونا در ایران کوشش خواهد نمود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شبکه اتاق های بازرگانی اروپا برای کاهش بحران کرونا در ایران کوشش خواهد نمود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید