خبرنگاران عابدینی شانس کسب مدال طلای المپیک 2020 است

به گزارش خیمه نیوز، ساری - خبرنگاران - مدیر کل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه قهرمانان ملی احتیاج به قوانین حمایتی دارند گفت: مجتبی عابدینی یکی از شانس های نخست کسب مدال طلا در رقابت های شمشیربازی المپیک 2020 توکیو است که احتیاج به حمایت دارد.

خبرنگاران عابدینی شانس کسب مدال طلای المپیک 2020 است

به گزارش خبرنگاران، حسن رنگرز روز پنجشنبه در آیین افتتاح خانه شمشیربازی پهلوان مجتبی عابدینی در شهرستان سوادکوه اضافه نمود: مجتبی عابدینی با توجه به افتخاراتی که در رقابت های مختلف جهانی کسب کرد شانس خوبی برای قهرمانی و کسب مدال در المپیک 2020 خواهد داشت.

وی گفت: عابدینی تجربیات خوبی از رقابت های داخلی و بین المللی دارد که باتوجهبه توانایی بالای این ورزشکار می تواند از این تجربیات در شکست حریفان به خوبی استفاده کند.

مدیر کل ورزش و جوانان مازندران عابدینی را پایه گذار رشته ورزشی شمشیربازی در مازندران دانست و اضافه نمود: متاسفانه رشته شمشیربازی با وجود استعدادهای خوب در مازندران مورد توجه قرار نگرفته است.

وی ادامه داد: حضور چنین فرد موفقی در عرصه رشته ورزشی شمشیربازی استان مازندران می تواند چشم اندازه روشنی برای پرورش استعدادهای جدید ایجاد کند.

رنگرز ایجاد خانه شمشیربازی را قدم موثری برای احیا، تشویق و همچنین ارتقای این رشته توصیف کردو تاکید نمود: مازندران نباید فقط در قالب یک یا 2 رشته ورزشی دیده گردد زیرا استعداد جوانان مازندرانی در حرفه های مختلف ورزشی ثابت شده است.

وی توسعه سالن های ورزشی و همچنین گسترش رشته های ورزشی مغفول مانده را اولویت اداره کل ورزش و جوانان عنوان نمود و گفت: هیچ رشته ای نباید به رشته ورزشی دیگر ترجیه داده گردد.

رنگرز همچنین ابراز امیدواری کرد که مجموعه ورزشی شمشیربازی عابدینی به یک قطب ورزش در استان تبدیل گردد و گفت: آرزو همه مازنی ها است که ایشان بتواند در رقابت های المپیک به مدال دست پیدا کند.

منبع: ایرنا
انتشار: 1 آذر 1399 بروزرسانی: 1 آذر 1399 گردآورنده: kheimehnews.ir شناسه مطلب: 584

به "خبرنگاران عابدینی شانس کسب مدال طلای المپیک 2020 است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران عابدینی شانس کسب مدال طلای المپیک 2020 است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید