تعداد دفن روزانه اموات در بهشت زهرا (س) اعلام شد

به گزارش خیمه نیوز، مدیرعامل سازمان بهشت زهرای تهران با اشاره به آمار روزانه دفن اموات در آرامستان پایتخت، گفت: سازمان بهشت زهرا (س) آماده ارائه یاری های مادی و معنوی به سایر آرامستان های کشور است.

تعداد دفن روزانه اموات در بهشت زهرا (س) اعلام شد

به گزارش فارس، سعید خال، مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) در جلسه اتحادیه مدیران عامل آرامستان های سراسر کشور اظهارداشت: ما در بهشت زهرای تهران به مردم توصیه کردیم صرفا برای تدفین اموات به آرامستان مراجعه نمایند و تا کنون مردم هم همکاری کردند.

وی با اشاره به شرایط فوق قرمز شیوع ویروس کرونا در بیشتر کلان شهرها، گفت: توصیه ما در این شرایط به مردم این است که صرفا برای تدفین اموات به آرامستان ها بیایند و در قطع زنجیره شیوع بیماری کرونا با مدیریت شهری همکاری نمایند.

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) با اشاره به اینکه به طور متوسط بهشت زهرای تهران روزانه 200 متوفی معمولی دارد و تعداد قابل توجهی هم متوفی کرونایی به سازمان بهشت زهرا (س) وارد می گردد، اضافه کرد: اگر در کنار هر متوفی فقط 10 نفر به این سازمان مراجعه نمایند عدد بالایی می گردد. پس این موضوع همکاری و مشارکت شهروندان را طلب می کنید.

خال گفت: پرسنل سازمان بهشت زهرا (س) 250 روز است که در بحران هستند و تمامی اماکن سازمان بهشت زهرا (س) روزانه چندین مرتبه ضدعفونی می شوند و همچنین دفن اموات کرونایی نیز با رعایت کامل پروتکل ها و تکریم حدبیشتری خانواده ها انجام می گردد.

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) توضیح داد: بهشت زهرا (س) به لحاظ معنوی و مادی در بحران کرونا آماده یاری و ارائه مشاوره لازم به سایر آرامستان ها است.

منبع: فرارو
انتشار: 14 آذر 1399 بروزرسانی: 14 آذر 1399 گردآورنده: kheimehnews.ir شناسه مطلب: 612

به "تعداد دفن روزانه اموات در بهشت زهرا (س) اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعداد دفن روزانه اموات در بهشت زهرا (س) اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید