تبلیغات فروشگاهی در صداوسیما کاهش می یابد

به گزارش خیمه نیوز، عبدالعلی علی عسکری به مدیرکل بازرگانی صداوسیما دستور داده تا پخش تبلیغات فروشگاهی متعاد ل تر گردد.

تبلیغات فروشگاهی در صداوسیما کاهش می یابد

به گزارش خیمه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم، ماجرا از جایی آغاز شد که میان برنامه ای این روزها از شبکه سوم سیما پخش می گردد که مربوط به تبلیغ یکی از فروشگاه های زنجیره ای است که مدام از تمدید تخفیفات طلایی خود می گوید و مردم را برای خرید بیشتر به فروشگاه ها ترغیب می نماید. نقدی به این اوضاع داشتیم که صداوسیما خودش برای فراوری برنامه و سریال به هشدارهای بهداشتی و مراقبت های پزشکی عمل می نماید، مردم را هوشیار می نماید اما به یک باره می بینیم مجری می آید و فریاد می زند به حراجستون بروید، خرید کنید!.

نوشتیم که چرا در این شرایط که وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، نهادهای دیگر و حتی هنرمندان و اهالی فرهنگ تأکید دارند مردم سفر نروند و ترجیحاً از ترددهای غیرضرور بپرهیزند و به خرید آنلاین روی آورند؛ کاری که حتی خود صداوسیما و مجریان و دست اندرکارانش این توصیه را دارند به یک باره می بینم در شبکه سوم سیما، بهمن هاشمی مجری این برنامه کوتاه می آید و فریاد می زند که به حراجستون طلایی بروید و خرید کنید!

محمدحسین رنجبران مدیرکل روابط عمومی صداوسیما در توئیت جدید خودش به دستور جدید رئیس رسانه ملی اشاره نمود و نوشت: بعضی از مردم با 162 تماس گرفتند و پرسیدند که چرا می گید در خانه بمانید و از طرفی تبلیغ حراج فروشگاهی رو زیاد پخش می کنید، گرچه نمی گردد و نباید کشور رو در این شرایط تعطیل کرد، به ویژه درباره تأمین مایحتاج مردم، اما حرف درستی است که میزان تبلیغ در این زمینه باید متناسب باشه.

دستوری از سوی رئیس سازمان صداوسیما در این زمینه به مدیرکل بازرگانی ابلاغ شده و ان شاءالله پخش تبلیغات فروشگاهی متعادل تر می گردد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 14 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kheimehnews.ir شناسه مطلب: 197

به "تبلیغات فروشگاهی در صداوسیما کاهش می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبلیغات فروشگاهی در صداوسیما کاهش می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید