بی تدبیری، عامل بحرانی به نام رادوشوویچ!

به گزارش خیمه نیوز، بی تدبیری مدیران پرسپولیس باعث شد دروازه بان کروات این تیم با ترک ایران سرخ ها را با خطر پرونده تازه روبرو کند.

بی تدبیری، عامل بحرانی به نام رادوشوویچ!

به گزارش خبرنگاران، در هفته های اخیر که مدیران باشگاه پرسپولیس در صدد تامین منابع مالی لازم برای پرداخت مطالبات بازیکنان بودند، در نهایت منابعی چه به صورت قرض و چه از اسپانسر تامین شد تا علاوه بر تسویه حساب فصل گذشته با اعضای تیم، 20 درصد از قراردادهای فصل نو هم پرداخت شود. در این میان اما بوژیدار رادوشوویچ پولی دریافت نکرد و حالا با ترک ایران، پرسپولیس را در آستانه یک بحران بزرگ قرار داده است.

رادوشوویچ که در دوره مدیرعاملی محمد حسن انصاری فرد قراردادش را برای سه فصل تمدید کرده بود (با احتساب یک فصل قراردادی که داشت) حالا سه فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد و در آستانه جدایی و طرح یک شکایت نو علیه پرسپولیس است.

مدیران باشگاه پرسپولیس که در ماه های اخیر تلاش زیادی انجام دادند که با تامین منابع مالی و پرداخت مطالبات بازیکنان، مسائل تیم را کم کنند، در اقدامی دور از تدبیر، از پول هایی که به حساب باشگاه واریز شده بود سهمی برای رادوشوویچ در نظر نگرفتند تا این بازیکن را در جایگاهی قرار بدهند که بتواند به صورت قانونی قراردادش را فسخ کند و از پرسپولیس جدا شود. اگر این دروازه بان به ایران بازنشود و قراردادش را فسخ کند، پرسپولیس احتمالا باید مطالبات او در سه فصل آینده را هم پرداخت کند.

رادوشوویچ پیش از ترک تهران، 50 هزار یورو مربوط به مطالباتش در فصل گذشته را دریافت کرد اما پرداخت نشدن درصدی از قراردادش در فصل نو، او را مجاب کرد که ایران را ترک کند. حالا علاوه بر مشکل ایجاد یک پرونده نو علیه پرسپولیس، نبود دروازه بان مطمئن به عنوان ذخیره حامد لک، نگرانی هایی هم برای گل محمدی ایجاد کرده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 بهمن 1400 بروزرسانی: 11 بهمن 1400 گردآورنده: kheimehnews.ir شناسه مطلب: 1250

به "بی تدبیری، عامل بحرانی به نام رادوشوویچ!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بی تدبیری، عامل بحرانی به نام رادوشوویچ!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید