بستری 53 بیمار نو مبتلا به کرونا ویروس در مراکز درمانی کاشان

به گزارش خیمه نیوز، رییس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در 24 ساعت گذشته 53 بیمار نو مبتلا به کرونا ویروس در مراکز درمانی کاشان بستری شدند.

بستری 53 بیمار نو مبتلا به کرونا ویروس در مراکز درمانی کاشان

به گزارش از ، سیدعلیرضا مروجی رییس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه تا به امروز 167 هزار و 381 نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه نموده اند، گفت: 10 هزار و 877 بیمار مبتلا به کرونا ویروس تا به امروز از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده اند.

او گفت: در 24 ساعت گذشته در منطقه کاشان 53 بیمار نو مبتلا به کرونا ویروس بستری شده اند که 46 نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند و از این تعداد شش نفر اهل توابع منطقه کاشان و 37 نفر اهل کاشان هستند، حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان شهید بهشتی 86 سال و حداقل سن بستری 21 سال است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی کاشان اعلام کرد: در 24 ساعت گذشته در بیمارستان سیدالشهدا آران و بیدگل 7 بیمار نو بستری شده است.

او ادامه داد: در مجموع فعلاً 255 بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد 219 نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و 36 نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند.

مروجی توضیح داد: 47 نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد 41 نفر در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و شش نفر در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.

او شرح داد: دو مورد فوتی در بیمارستان های منطقه کاشان در 24 ساعت گذشته اتفاق افتاده است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی کاشان اضافه نمود: با اضافه شدن 110 مورد نو تست کرونا تا به امروز جواب آزمایش 22 هزار و 785 نفر از نظر تست کرونا مثبت شده است.

م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 5 شهریور 1400 بروزرسانی: 5 شهریور 1400 گردآورنده: kheimehnews.ir شناسه مطلب: 1086

به "بستری 53 بیمار نو مبتلا به کرونا ویروس در مراکز درمانی کاشان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بستری 53 بیمار نو مبتلا به کرونا ویروس در مراکز درمانی کاشان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید