اصفهان قلب حیات ایران در حوزه های فرهنگی و تمدنی است

به گزارش خیمه نیوز، مدیر کل تازه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان در اولین روز از اولین هفته کاری خود در اصفهان با حضور در گلستان شهدای این شهر، با آرمان های شهدای سرافراز اسلام به عنوان میراث ارزشمد ملی و مذهبی این سرزمین تتازه بیعت کرد.

اصفهان قلب حیات ایران در حوزه های فرهنگی و تمدنی است

میراث آریا: روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان، علیرضا ایزدی روز گذشته 11 دی ماه سال 1400، و در جمع مدیران این اداره کل با اشاره به شرایط اصفهان از سه منظر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: بی شک اصفهان قلب حیات ایران در حوزه های فرهنگی و تمدنی این سرزمین کهن است، لذا مایلم تا در ایام ماموریتم در اصفهان، تجارب خوبی کسب کنم.

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان ادامه داد: با توجه به ثبت بیش از 1900 اثر تاریخی ملموس و ناملموس در این استان، معتقدم باید از حیثیت میراث فرهنگی، تمام قد دفاع کنیم، لذا حفاظت از آثار تاریخی و ثبت ملی و جهانی آنها با دقت و رعایت استانداردهای علمی ادامه خواهد یافت.

او اضافه کرد: کوشش می کنم با همراهی همکارانم، گوش شنوای بیش از 200 هزار نفر از هنرمندان و شاغلان در صنایع دستی استان باشم، زیرا معتقدم بیماری کرونا به همگی این هنرمندان و هنرورزان بزرگوار آسیب های جدی وارد نموده است.

ایزدی توضیح داد: در حوزه گردشگری باید برای ایام پسا کرونا آماده شده و خیز بلندی برداریم، لذا حمایت از سرمایه گذاران گردشگری به ویژه افزایش واحدهای اقامتی متناسب با استانداردهای جهانی از دیگر اهداف من در ایام حضورم در اصفهان است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان تاکید نمود: تعامل با تمام نهادها و ارگان های مرتبط با این اداره کل، اولویت ما است، لکن از حقوق سازمانی خود قاطعانه دفاع می کنم.

*مدیر کل تازه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان در اولین روز از اولین هفته کاری خود در اصفهان با حضور در گلستان شهدای این شهر، با آرمان های شهدای سرافراز اسلام به عنوان میراث ارزشمد ملی و مذهبی این سرزمین تتازه بیعت کرد.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 7 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kheimehnews.ir شناسه مطلب: 1333

به "اصفهان قلب حیات ایران در حوزه های فرهنگی و تمدنی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصفهان قلب حیات ایران در حوزه های فرهنگی و تمدنی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید