اتفاقات غیرمنتظره ثریا و غلامرضا در سریال سرجوخه، وحیدزاده: سرجوخه همه سلیقه ها را در بر می گیرد

به گزارش خیمه نیوز، مریم وحیدزاده بازیگر سریال سرجوخه درباره قصه، کارگردانی و تجربه حضور در این سریال گفت.

اتفاقات غیرمنتظره ثریا و غلامرضا در سریال سرجوخه، وحیدزاده: سرجوخه همه سلیقه ها را در بر می گیرد

مریم وحیدزاده بازیگر، در گفت و گو با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی خبرنگاران، درباره نقش ثریا در سریال سرجوخه گفت: قبل از هر صحبتی می خواهم از مخاطبان سرجوخه تشکر کنم که پیگیر سریال هستند. سرجوخه سریالی است که همزمان سه داستان موازی را روایت می کند که هرکدام جذابیت های خود را دارند.

وحیدزاده عنوان نمود: من نقش ثریا را به خاطر وفاداری، صاف و ساده بودنش دوست داشتم. دلیل شخصی ام هم برای انتخاب کاراکتر ثریا این بود که بیشتر اوقات نقش دختر های خیلی شیک و پولدار به من داده می شد، اما دوست داشتم با شخصیت مردمی تری معرفی شوم.

این بازیگر درباره قصه زندگی ثریا و غلامرضا گفت: داستان ثریا و غلامرضا در سرجوخه پر از اتفاقات غیر منتظره است. داستانی از وفاداری و تعهد تا لغزش. بهتر است من توضیحات بیشتری ندهم تا لذت دنبال کردن داستان برای مخاطبان پابرجا بماند.

این بازیگر درباره گروه کارگردانی این سریال توضیح داد: آقای معظمی بسیار کارگردان نکته سنج و سخت گیری هستند. کار کردن با این کارگردان تجربه خوبی برای من رقم زد. همچنین حضور سیامک راشدی واقعاً برای ما بازیگر ها قوت قلب بود و آمادگی برای ایفای نقش را مدیون او هستم.

وی اضافه نمود: من بیشتر از 6 سال است که وارد عرصه بازیگری شدم. با تئاتر شروع کردم و بعد فیلم های کوتاه متعددی کار کردم؛ اما سرجوخه اولین تجربه حضور من در یک پروژه سریالی بود و این خودش چالش کمی نیست. باید بگویم نقش ثریا زیاد به شخصیت واقعی من نزدیک نیست؛ برای همین در لحن، رفتار و حتی راه رفتن هم حسابی تمرین کردم تا به ثریا نزدیک شوم.

بازیگر سرجوخه اظهار کرد: من این مدت پیام های خیلی زیادی از مردم گرفتم که همه به من لطف داشتند و تا الان نقد منفی دریافت نکرده ام. این از سر محبت است، اما خیلی مشتاقم نظرات کارشناسی درباره نقش ثریا را بشنوم و یاد بگیرم.

وحید زاده با اشاره به تنوع قصه سرجوخه عنوان نمود: به خاطر تنوع داستان، سریال سرجوخه می تواند سلیقه های مختلفی را در بر بگیرد. بنابراین به نظرم مخاطب می تواند در این سریال داستان عاشقانه، امنیتی و اجتماعی را دنبال کند.

این بازیگر اظهار کرد: در این 6 سال که بازیگری را دنبال می کنم، بار ها و بار ها اتفاق افتاده که به خاطر به اصطلاح مافیا یا پارتی بازی یا نبودن یک ساز و کار اصولی برای انتخاب بازیگر، نا امید شدم یا حتی قطع امید کردم. اما وقتی به توانایی خودت باور داشته باشی، هیچ دری برایت بسته نمی ماند. شاید زمان بیشتری را سپری کنی و شاید تلاش بیشتری بخواهد، اما رسیدن به هدف شدنی است.

وحیدزاده گفت: قشنگ ترین اتفاق بعد از پخش سرجوخه برای من این بود که از دوستانم پیام می گرفتم که تو بالاخره توانستی! تو آنقدر تلاش کردی تا پیروز شدی! و حقیقتاً همینطور است. امیدوارم ادامه راه هم اتفاق های خیلی خوب و خوب تری در انتظارم باشد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 1 دی 1400 بروزرسانی: 1 دی 1400 گردآورنده: kheimehnews.ir شناسه مطلب: 1207

به "اتفاقات غیرمنتظره ثریا و غلامرضا در سریال سرجوخه، وحیدزاده: سرجوخه همه سلیقه ها را در بر می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتفاقات غیرمنتظره ثریا و غلامرضا در سریال سرجوخه، وحیدزاده: سرجوخه همه سلیقه ها را در بر می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید