کاهش ایمنی راستا عامل انسداد 12 جاده ، ثبت بیشترین تردد جاده ای بین ساعات 17 تا 18

به گزارش خیمه نیوز، مدیر مرکز مدیریت راههای کشور با بیان اینکه در محور کندوان و آزادراه قزوین-رشت بارش باران داریم، از بارش برف و باران در جاده های 16 استان نظیر آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و کردستان همچنین فارس، مازندران و گیلان اطلاع داد.

کاهش ایمنی راستا عامل انسداد 12 جاده ، ثبت بیشترین تردد جاده ای بین ساعات 17 تا 18

به گزارش خبرنگاران، علی اکبر آشوری در تبادل نظر با فارس در تشریح آخرین شرایط ترافیکی جاده های کشور ، بیان نمود: بر اساس اطلاعات بیش از 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط و حدود 800 دوربین های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

ثبت بیشترین تردد جاده ای بین ساعات 17 تا 18

وی بیان نمود : کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد 2315 دستگاه ترددشمار فعال در جاده ها، نسبت به روز قبل 2.1 درصد کاهش نشان می دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها، 16 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

برف و باران در جاده های 16 استان

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور درباره شرایط جوی جاده ها گفت: در حال حاضر در محور کندوان و آزادراه قزوین - رشت بارش باران داریم.

آشوری از بارش برف و باران در بعضی از محورهای استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، اصفهان، کردستان و زنجان و بارش باران در بعضی از محورهای استان های فارس، کرمانشاه، قزوین، لرستان، مرکزی، همدان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه وبویراحمد، مازندران و گیلان اطلاع داد.

تردد روان در جاده های تهران - شمال

وی از تردد روان در جهت رفت و برگشت محورهای هراز، فیروزکوه و کندوان و همچنین آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین - رشت همچنین اطلاع داد.

ثبت 242 هزار تردد در آزادراه کرج-تهران-کرج در یک شبانه روز

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور گفت: در شبانه روز گذشته بیشترین تردد جاده ای در آزادراه کرج-تهران با 122 هزار تردد، آزادراه کرج-قزوین با 121 هزار تردد و آزادراه تهران-کرج با 120 هزار تردد ثبت شد.

کاهش ایمنی جهت عامل انسداد 12 جاده

آشوری یادآور شد: در حال حاضر محور سروآباد-پاوه، جاده پونل-خلخال، محور خرم آباد-پلدختر، محور رامیان-اولنگ-شاهرود، جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110، محور گنج نامه-تویسرکان و جاده پدافند جنوب غرب - امیدیه واقع در استان خوزستان، تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

وی اضافه نمود: همچنین محور فرعی شمشک-دیزین، محور فرعی مسجد سلیمان - ایذه در استان خوزستان، محور وازک-بلده در مازندران، محور فرعی سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد و محور شهداد-نهبندان به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 3 فروردین 1400 بروزرسانی: 3 فروردین 1400 گردآورنده: kheimehnews.ir شناسه مطلب: 826

به "کاهش ایمنی راستا عامل انسداد 12 جاده ، ثبت بیشترین تردد جاده ای بین ساعات 17 تا 18" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش ایمنی راستا عامل انسداد 12 جاده ، ثبت بیشترین تردد جاده ای بین ساعات 17 تا 18"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید