پرسپولیس افتخار کشور است

به گزارش خیمه نیوز، فرشته کریمی در خصوص حضور پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: تیمی که در فینال آسیا حضور دارد، نماینده کشورمان است همه باید برای تیم انرژی مثبت بفرستند تا تیم دست پر برشود چرا که این موفقیت باعث رشد فوتبال کشورمان می شود.

پرسپولیس افتخار کشور است

وی اضافه کرد: اخیرا به خاطر مسائل که وجود داشته و همین طور تحریم، فوتبال ما کمی عقب افتاده به همین دلیل این فینال فرصتی است تا روحیه ای به مردم و فوتبال داده شود تا بعد از این شاهد صعود تیم ملی به جام جهانی باشیم.

بانوی ملی پوش فوتسال کشورمان گفت: پرسپولیس افتخار کشور است و من خوشحالم طرفدار تیم به این بزرگی هستم. چند سال در تیم فوتسال پرسپولیس کار کردم و به این تیم عِرق دارم.

کریمی با اشاره به تک بازی فینال، عنوان کرد: فینال، چون تک بازی است دلیل نمی شود بگوئیم این تیم مهره دارد یا نه. پرسپولیس به خاطر بازیکنانی که از دست داده و همین طور به خاطر محرومیت امیری و پهلوان شرایط سخت تر شده است.

ملی پوش فوتسال کشورمان یادآور شد: فینال تک بازی است به همین دلیل همه بازیکنان تمام توان خود را می گذارند. هر لحظه از بازی مثل ضربه زدن، موقعیت گل و ... یک بار رخ می دهد و می دانم پرسپولیسی ها قدر این موقعیت را می دانند. من منتظرم زود این روز را جشن بگیریم.

کریمی همچنین با اشاره به طرفداری برخی از مردم کشورمان از تیم رقیب، شرح داد: در دنیای مجازی نمی توان به چیزی اعتماد و بابت آن فکر کرد. اینکه پرسپولیس در فینال باشد و برخی مردم ایران طرفدار اولسان باشند فرهنگ اشتباهی است. بدانیم ما قدمت چند ساله داریم. طرفداری از حریف مثل این می ماند که ما از پیشرفت مردم کشورمان خوشحال نباشیم. از مردم کشورم و پدر و مادر ها می خواهم برای این بازی دعا کنند چرا که این اتفاق برای همه خوب است. شاید آن ها بتوانند سال بعد هم در بخش بانوان تیمداری کنند.

منبع: فرارو
انتشار: 3 بهمن 1399 بروزرسانی: 3 بهمن 1399 گردآورنده: kheimehnews.ir شناسه مطلب: 703

به "پرسپولیس افتخار کشور است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس افتخار کشور است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید