ممنوعیت تردد کامیون در هراز ، بیشترین ترافیک جاده ها بین ساعات 17 تا 18

به گزارش خیمه نیوز، مدیر مرکز مدیریت راههای کشور گفت: محور سوادکوه راستا جنوب به شمال در استان مازندران محدوده شیرگاه پیچ کوبان که به علت واژگونی کامیون حامل بار چوب مسدود شده بود، با تلاش راهداران و پلیس راه در ساعت 11:15 امروز پاکسازی و باز شد.

ممنوعیت تردد کامیون در هراز ، بیشترین ترافیک جاده ها بین ساعات 17 تا 18

به گزارش خبرنگاران، علی اکبر آشوری در مصاحبه با فارس در تشریح آخرین شرایط ترافیکی جاده ها ، گفت: بر اساس اطلاعات کسب شده از دوربین های نظارت تصویری و بیش از 2200 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

تردد روان در محور کندوان و جاده فیروزکوه

مدیر مرکز مدیریت راهها در تشریح آخرین شرایط ترافیک محورهای شمالی اظهار کرد: دوربین های نظارت تصویری تردد روان در محور هراز، کندوان و فیروزکوه، همچنین آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در راستا رفت و برگشت نشان می دهد.

وی اظهار داشت: در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی گزارش نشده است.

بازگشایی محور سوادکوه

آشوری گفت: محور سوادکوه راستا جنوب به شمال در استان مازندران محدوده شیرگاه پیچ کوبان که به علت واژگونی کامیون حامل بار چوب مسدود شده بود، با تلاش راهداران و پلیس راه در ساعت 11:15 امروز پاکسازی و باز شد.

بیشترین ترافیک جاده ها بین ساعات 17 تا 18

مدیر مرکز مدیریت راهها اضافه نمود: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس رصد آخرین اطلاعات دریافتی از 2273 دستگاه ترددشمار جاده ای نسبت به روز قبل 0.5 درصد کاهش نشان می دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 14.5 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

3 آزادراه پرترافیک کشور در شبانه روز گذشته

وی شرح داد: بیشترین تردد در شبانه روز گذشته در آزادراه کرج-تهران، آزادراه تهران-کرج و آزادراه قزوین-کرج ثبت شد.

انسداد جاده شهداد - نهبندان و محور خرم آباد - پلدختر به دلیل نبود ایمنی

مدیر مرکز مدیریت راهها یادآور شد: در حال حاضر کماکان محور قزوین - همدان در کیلومتر 110، جاده رامیان-اولنگ-شاهرود، جاده شهداد - نهبندان، محور خرم آباد - پلدختر و جاده فرعی شمشک - دیزین به دلیل کاهش ایمنی، مسدود است.

ادامه ممنوعیت تردد کامیون در هراز و تردد موتورسیکلت در جاده تهران-مشهد

آشوری گفت: در محور هراز تردد تریلرها کماکان ممنوع است، همچنین تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 امروز تا ساعت 2 بامداد روز بعد و همچنین فردا در محور هراز ممنوع است.

وی اظهار داشت: تردد موتورسیکلت تا ساعت 6 روز دوشنبه 5 آبان در محورهای کندوان، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 9 آذر 1399 بروزرسانی: 9 آذر 1399 گردآورنده: kheimehnews.ir شناسه مطلب: 601

به "ممنوعیت تردد کامیون در هراز ، بیشترین ترافیک جاده ها بین ساعات 17 تا 18" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ممنوعیت تردد کامیون در هراز ، بیشترین ترافیک جاده ها بین ساعات 17 تا 18"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید