برترین قلعه های اروپا

به گزارش خیمه نیوز، قلعه های اروپایی از بهترین جاذبه هایی هستند که می‌توانید در کشورهای اروپایی همچون آلمان به سراغ آن‌ها بروید. این قلعه‌ها معمولا در زمینی مرطوب و حاصلخیز برای خانواده های سلطنتی ساخته می‌شدند.

برترین قلعه های اروپا

قلعه وارویک

این قلعه در حدود 145 کیلومتری شمال شهر لندن، قلعه وارویک (warwick-castle.co.uk) نقش میزبان را برای سیاه چال‌ها، اتاق شکنجه و باغ 60 هکتاری ایفا می کند. مهمانان می توانند از برج 250 پله‌ای صعود کنند و از فضای داخلی و گردش روی زمین همراه با قدم زدن طاووس ها، لذت ببرند. قدیمی‌ترین بخش از قلعه مجهز، نمادی از قرن 14 می‌باشد.

قلعه Neuschwanstein

به صورتی الهام بخش برای قلعه زیبای خفته دیزنی، قلعه Neuschwanstein (neuschwanstein.de) واقع در منطقه ی بایرن آلمان، چشم اندازهای رودخانه  Pollat  را فراهم می کند. این بنا، در سال 1869 توسط شاه لودویگ دوم، بنا گردید و قلعه جدید گوتیک، بیش از 1.3 میلیون بازدید کننده را سالانه به خود جذب می‌کند.

قلعه  Brodick

قلعه Brodick در جزیره اسکاتلند آران قرار گرفته که محلی قدیمی می‌باشد که به دوره وایکینگ ها بازمی‌گردد. با ارائه چشم اندازهای مدخل کلاید، قلعه دارای مبلمان قرن 17 و آثار هنری و همچنین باغ دیوارکشی شده، پر از گلهای رنگارنگ در منطقه می باشد.

قلعه پراگ

واقع در بالای کناره غربی شهر، قدمت قلعه پراگ (hrad.cz) به عنوان خانه حاکمان چک برای بیش از 1000 سال، به قرن نهم برمی گردد. این مجموعه مجهز، شامل همه چیز از سبک های معماری گوتیک تا سبک باروک، بناهای کلیسا، کاخ ها، باغ ها و ساختمان های دولتی نیز می شود و بازدید از آن می تواند شما را با عمق تاریخ این شهر جادویی بیشتر آشنا کند. برای آشنایی با تاریخ شهر پراگ در تور اروپا از این قلعه بازدید نمایید.

انتشار: 20 اسفند 1398 بروزرسانی: 13 مهر 1399 گردآورنده: kheimehnews.ir شناسه مطلب: 42

به "برترین قلعه های اروپا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین قلعه های اروپا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید