جزئیات و تصاویری از Armored Core 6 فاش شد؛ بازی بعدی فرام سافتور

به گزارش خیمه نیوز، طبق نوشته ای که به وسیله کاربری به نام Red Liquorice در انجمن ریست اِرا (ResetEra) منتشر شده است، اولین جزئیات و تصاویر یک بازی نو Armored Core به وسیله فرم نظرسنجی از مخاطبان منتشر شده است.

جزئیات و تصاویری از Armored Core 6 فاش شد؛ بازی بعدی فرام سافتور

این نظرسنجی شامل توضیحات، تصاویر و دو ویدیوی کوتاه از گیم پلی بوده است که یکی از ویدیوها یکی از غول آخرها را نشان می داد و دیگری مربوط به منطقه ای برفی بود. تصاویر و فیلم ها با ID اشخاص واترمارک شده بودند اما کاربران توانستند واترمارک روی تصاویر را پنهان نمایند و آن ها را به صورت عمومی به اشتراک بگذارند.

توضیحات ارائه شده در نظرسنجی به توضیح زیر است:

این بازی یک عنوان اکشن مکا تیراندازی سوم شخص است که به شما اجازه می دهد در یک نقشه با مقیاس بسیار بزرگ حرکت کنید و یک دنیای علمی-تخیلی منحصر به فرد با اکشنی پویا را ارائه می دهد. با استفاده از تیغه ها و تفنگ های مکا خود هم به صورت دور-برد و هم به صورت نزدیک -برد با دشمنان قدرتمند نبرد خواهید کرد.

کاربر Red Liquorice در ریست ارا نوشته: این تمام چیزی است که وجود داشت؛ چهار صفحه و چهار تصویر و دو ویدیویی که نتوانستم آن ها را ذخیره کنم.

او بعلاوه درباره ویدیویی که مشاهده نموده می گوید: غول آخری که نشان داده شد، از نظر سرعت و سبک بسیار شبیه سولز بود. به نظر یک اتاق صنعتی قهوه ای رنگ بود، بازیکن از راه دور آغاز کرد، شلیک تفنگ های خود را روی هدف قفل کرد، سپس در بسته شد و حمله کرد. مبارزات نزدیک و سرعت / حرکت همه با توجه به سبک سولز بسیار آشنا به نظر می رسید. [اگر درست به خاطر بیاورم] غول آخر سر گنبدی شکلی داشت و از بازیکن بزرگ تر بود، اما بزرگ الجثه نبود. اگر بخواهم حدس بزنم، می توانم بگویم که این همچون یک غول آخر اولیه همچون Asylum یا Taurus Demon بود. واضح است که این فقط حدس و گمان است اما به عنوان یک رویارویی بزرگ یا چشمگیر به نظر نمی رسید.

او درباره ویدیوی دوم هم گفت: ویدیوی دوم شامل هیچ مبارزه ای نمی شد، فقط به سمت این دیوار بزرگ یا دروازه ای در منطقه برفی حرکت می کرد، یا در فاصله ای نسبتا کوچک بازیکنان دیگر یا دشمنان جلوتر از بازیکن اصلی را دنبال می کرد.

درباره نام بازی، این کاربر اشاره می نماید: در این فرم نظرخواهی فهرستی از عنوان ها برای بازی نوشته شده بود. بنابراین، فکر می کنم هنوز به صورت نهایی درباره آن تصمیم گیری نشده است. بیشتر آن ها چیزی مثل نام Armored Core (به صورت عادی یا با شماره 6 یا حتی VI) به اضافه پسوندهای دیگری بود که به خاطر ندارم. برخی از عنوان های دیگر هم کلا شامل نام Armored Core نبود.

در سال 2016، استودیو فرام سافتور در جریان مصاحبه ای گفت که روی یک بازی تازه از Armored Core کار می نمایند. دو سال بعد، هیدتاکا میازاکی، رییس استودیو فرام سافتور و خالق دارک سولز، اشاره هایی کرد که این بازی احتمالا هنوز در حال توسعه است، اگرچه تأیید رسمی برای آن وجود ندارد.

منبع: Gematsu

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 9 اسفند 1400 بروزرسانی: 9 اسفند 1400 گردآورنده: kheimehnews.ir شناسه مطلب: 1281

به "جزئیات و تصاویری از Armored Core 6 فاش شد؛ بازی بعدی فرام سافتور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات و تصاویری از Armored Core 6 فاش شد؛ بازی بعدی فرام سافتور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید