با کسانی که در فضای مجازی بر علیه مسئولین دست به تخریب و دروغ پردازی می زنند برخورد می گردد

به گزارش خیمه نیوز، رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت:با کسانی که در فضای مجازی بر علیه مسئولین دست به تخریب و دروغ پردازی می زنند برخورد می گردد.

با کسانی که در فضای مجازی بر علیه مسئولین دست به تخریب و دروغ پردازی می زنند برخورد می گردد

به گزارش خبرنگار علی اکبر گروسی رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی در هجدهمین جلسه ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا گفت: متاسفانه بعضی در فضای مجازی قصد دارند تا مردم را نسبت به کوشش مدیران ناامید سازند و بین آنها فاصله ایجاد نمایند و بر همین اساس ما وظیفه داریم تا با چنین افرادی مقابله کنیم.

رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی با بیان اینکه در شرایط امروز فعالین فضای مجازی باید اقدامات و کوششهای خوبی که از سوی مسئولین انجام می گیرد را به اطلاع مردم برسانند اضافه نمود:با افرادی که در فضای مجازی به وسیله بزرگنمایی مسائل و دروغ پردازی قصد تشویش و تخریب مدیران را دارند برخورد می کنیم.

او گفت: کارهای خوب را باید گفت و الان زمان نقدهای مخرب نیست چرا که در زمان جنگ هستیم و بیش از همواره به همدلی و امید احتیاج داریم.

گروسی با بیان اینکه کسی مدعی نواقصات نیست اضافه نمود: ولی نباید با بزرگنمایی و تخریب مدیران فضا را بسمت ناامیدی مردم سوق داد.

رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی اعلام کرد: دادستانها در شهرستانها برای اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا پای کار هستند و در مورد برخورد با نشر اکاذیب و دروغ پردازی نیز با قاطعیت برخورد می نمایند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 27 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kheimehnews.ir شناسه مطلب: 227

به "با کسانی که در فضای مجازی بر علیه مسئولین دست به تخریب و دروغ پردازی می زنند برخورد می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با کسانی که در فضای مجازی بر علیه مسئولین دست به تخریب و دروغ پردازی می زنند برخورد می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید