این مرد با 2470 گوش پاک کن در ریشش رکورد گینس را شکست!

به گزارش خیمه نیوز، مردی اهل استان آیداهوی آمریکا با یاری ریش های خود تا به امروز توانسته است 13 عنوان رکورد گینس را کسب کند. این مرد اخیرا سیزدهمین عنوان رکورد گینس را به خاطر جا دادن 2470 گوش پاک کن درون ریش خود به دست آورده است.

این مرد با 2470 گوش پاک کن در ریشش رکورد گینس را شکست!

به گزارش خبرآنلاین، جوئل استراسر از کونا، شهری در استان آیداهو، در آخرین سفرش به لاس وگاس توانست 2هزار و 470 عدد گوش پاک کن را درون ریش خود قرار دهد و رکورد گینس را به نام خود ثبت کند. او می گوید، اگر بیشتر از این تعداد گوش پاک کن خریده بود، بیشتر هم می توانست آن ها را درون ریش خود جا دهد.

استراسر سال گذشته هم رکوردی به نام خود ثبت نموده بود. او 710 عدد گوی رنگارنگ تزئینی درخت کریسمس به ریش خود آویزان نموده بود. او برای اینکه بتواند به این تعداد از گوی برسد، چند سال پی درپی رکورد خود را زده بود. در واقع با سه رکورد به ترتیب 302، 542 و 686 کار خود را آغاز نموده و درنهایت به رکورد 710 عدد رسیده بود.

استراسر در تلاشی دیگر در سال های قبل، 456 مداد را درون ریش خود جاسازی نموده بود. او با این روش های عجیب وغریب تا به امروز 13 بار عنوان رکورد های گینس را به نام خود ثبت نموده است.

استراسر می گوید، تا زمانی که دیگر چیزی باقی نماند که بتواند درون ریش خود جاسازی کند، به این کار های خود ادامه خواهد داد.

منبع: فرارو
انتشار: 11 اسفند 1401 بروزرسانی: 11 اسفند 1401 گردآورنده: kheimehnews.ir شناسه مطلب: 1524

به "این مرد با 2470 گوش پاک کن در ریشش رکورد گینس را شکست!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این مرد با 2470 گوش پاک کن در ریشش رکورد گینس را شکست!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید