کدام غذاها سال گذشته بیشترین هواخواه را داشته اند؟

به گزارش خیمه نیوز، تهران (پانا) - تعدادی از غذاها در جهان عنوان شده که پرهواخواه ترین غذاها در سال گذشته میلادی بوده اند. این غذاها بر اساس بیشترین اندازه جستجو در گوگل انتخاب شده و بعضی از آنها عجیب و غریب هستند.

کدام غذاها سال گذشته بیشترین هواخواه را داشته اند؟

به گزارش همشهری آنلاین، وقتی پای دستورهای غذایی پرهوادار به میان می آید، یک چیز خیلی معین است: شبکه های اجتماعی هدایتگر آن بوده اند. از پاستاهای وایرال شده تا شیرینی های الهام گرفته از نت فیلیکس، در این لیست وجود دارد.

پاستای تیک تاکی

این عنوان جست وجوی سال گذشته هر ماه تکرار شده باز هم ادامه دارد. به نظر می رسد سال جاری ده ها دستور پخت پاستا وایرال شده داشته باشیم. ولی ستاره تمام آنها پاستای پنیر فتای پخته شده بود که بسیار هوادار داشت. اگر خودتان این را درست ننموده اید، حتما کسی را می شناسید که این کار را نموده است.

مربای بیکن

اگر خیلی از مربای بیکن در تعجب هستید، با نگاه به تصویرش بسیار خوشمزه به نظر می رسد. این یک غذای آمریکایی در برترین حالت آن است. خوش طعم، شیرین، دودی و نمکی. پختش زمان می برد اما چاشنی پرمصرفی است.

تاکوی بیریا

این هم یکی دیگر از اختصاصی های تیک تاک است که این بار از یک چاشنی سنتی مکزیکی الهام گرفته است. بیریا یک خورش است که به آرامی می پزد و می تواند به عنوان یک غذای مستقل یا به عنوان ماده داخل تاکو خورده گردد.

مرغ آرام پخته شده

برخی از دستور غذاها تاریخ انقضا ندارند. حتی اگر هر سال فرایند و روش جدیدی پیدا نمایند. مرغ آرام پخته شده در همین دسته است. به علت تکنیک ساده و درخواست زیادش.

کلوچه های هامانتاشن

این کلوچه های سنتی یهودی به خاطر کلاه سه گوشه ای که هامان بر سر می گذاشت نامگذاری شده است و معمولا در فوریه یا مارس خورده می شوند. این کلوچه ها معمولا با مربا پر می شوند، اما ما هرگز به شکلات و فندق نه نمی گوییم.

شیرینی سریال بازی مرکب

حتی اگر سریال بازی مرکب را ندیده باشید، حتما درباره آن شنیده اید. شیرینی بازی مرکب که در تیک تاک و جست وجوی گوگل ترند شده در واقع یک شیرینی کره ای به نام دالگوناست. گرچه صحنه ای در سریال که دستور پخت این شیرینی را نمایش داد، چندان اشتهاآور نبود، ولی این شیرینی معرکه است و پختن آن در کنار خانواده می تواند باحال باشد. چیزی که در خصوص خود سریال نمی گردد گفت.

جوی دو سر پخته شده

اگرچه جوی دوسر پرک در اینستاگرام در چند سال گذشته حکمرانی نموده است، جو دوسر پخته فقط مدتی است که پرهوادار شده است. جو دوسر پخته یک دستور غذای آماده دلچسب و سالم است و هر زمانی به راحتی آماده می گردد.

سیکادا

آینده غذا اینجاست یا حداقل در گوگل ترند شده است. سیکادا به علت بازگشتشان بعد از 17 سال خواب زمستانی در مغز ما و در نوار جست وجوی گوگل ماست. سیکاداها همراه دیگر حشرات به عنوان منبع غذایی پایدار برای دنیا در حال تغییر ما تبلیغ می شوند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 15 اسفند 1400 بروزرسانی: 15 اسفند 1400 گردآورنده: kheimehnews.ir شناسه مطلب: 1288

به "کدام غذاها سال گذشته بیشترین هواخواه را داشته اند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کدام غذاها سال گذشته بیشترین هواخواه را داشته اند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید