چرا چینی ها چشم بادامی هستند ؟

به گزارش خیمه نیوز، علاوه بر مردم کشور چین اکثر کشورهای آسیا مانند ژاپن، کره، ویتنام، مغولستان، افغانستان ، تاجیکستان و یا حتی سرخ پوستا هم چشمان تنگی دارند. این چشمان تنگ را در بعضی از مردم آفریقا نیز می‌توانید پیدا کنید. در این مقاله به شما خواهیم گفت که چرا مردم چین چشم بادامی هستند؟

چرا چینی ها چشم بادامی هستند ؟

تنها دلیلی که مردم چین در سراسر جهان به عنوان چشم بادامی معروف کرده است، وجود یک پوست اضافی بر روی پلک بالایی آن‌ها می‌باشد و پف در بالای پلک آن‌ها وجود دارد این پف درواقع پوست اضافی بر روی پلک آن‎ها می‌باشد و چشم آن‌ها را به این شکل درمی‌آورد.

دلیل علمی چشم بادامی شدن

هرچیزی در طبیعت وجود دارد به انتخاب طبیعی و سازگاری با محیط باز می‌گردد، این موضوع نیز از این قضیه مستثنی نبوده و با توجه به تحقیقاتی که در این مورد صورت گرفته مردم چشم بادامی کشور چین برای چشم خود محافظ دارند.

در مناطقی که همیشه همه جا برف بوده نیز این ویژگی برای محافظت چشم در برابر نورها و اشعه‌هایی مانند ماورابنفش منعکس شده از برف در طول روز به وجود آمده و این نظریه می‌گوید که این پوست اضافه می‌تواند چشم را در برابر سرما محافظت کند. برای شناخت کامل از مردم این کشور با تور چین قیمت همراه شوید.

آیا چینی ها در دید مشکل دارند؟

خیر چشم بادامی‌ها مشکلی از نظر دید یا زاویه دید ندارند و مثل بقیه مردم جهان را مشاهده نمایید، در برخی موارد نادر پوست اضافه پلک در دوران پیری ممکن است کمی شل و افتاده بشود که با یک عمل جراحی قابل درمان می‌باشد

آیا داشتن چشم بادامی قابل درمان می‌باشد؟

چشم بادامی بیماری نیست که درمان شود ولی یک عمل جراحی به نام Epicanthoplasty یا اپیکنتوپلاستی وجود دارد که با حذف پوست اضافی پلک بالایی، به نظر چشم بادامی را زیباتر خواهد کرد.

آیا چشم بادامی یک بیماری است؟

داشتن چشم بادامی در فرزندی که پدر و مادر آن دارای چشم معمولی هستند میتواند در اثر نقص در ژنتیک و بیماری سندروم داون باشند.

انتشار: 20 اسفند 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: kheimehnews.ir شناسه مطلب: 46

به "چرا چینی ها چشم بادامی هستند ؟" امتیاز دهید

27 کاربر به "چرا چینی ها چشم بادامی هستند ؟" امتیاز داده اند | 3.8 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا چینی ها چشم بادامی هستند ؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید