ماندن در استقلال لیاقت می خواهد، آبدارچی باشگاه باید کریمی را از باشگاه پرت کند بیرون!

به گزارش خیمه نیوز، پیشکسوت استقلال گفت: لحنی که علی کریمی در قبال معاون باشگاه بکار برده هیچ پاسخی جز جریمه و محرومیت ندارد که این را باید از مدیریت باشگاه توقع داشت.

ماندن در استقلال لیاقت می خواهد، آبدارچی باشگاه باید کریمی را از باشگاه پرت کند بیرون!

گروه ورزشی خبرنگاران، پیش از سرانجام مسابقات جام حذفی این شایعه مطرح شده بود که یکی دو تن از بازیکنان استقلال قصد جدایی در سرانجام فصل دارند و دیگر با این مجموعه همکاری نخواهند کرد. محمد دانشگر و علی کریمی داعیه جدایی سرداده بودند که پس از چند روز بی خبری باشگاه از محل اقامت آنها و عدم موفقیت در تماس با آنها محمد دانشگر به باشگاه رفت و قراردادش را تمدید کرد ولی باز هم از علی کریمی خبری نبود تا اینکه مدیربرنامه اش عدد تمدید قراردادش را به اطلاع باشگاه رساند و این موضوع باعث شد مددی معاونت ورزشی باشگاه به این رقم درخواستی واکنش نشان بدهد. همین بحث در نهایت منجر به مشاجره رسانه ای این دو نفر شد.

حسن روشن کاپیتان اسبق و شماره 10 تیم تاج و استقلال در دهه 50 و 60 در تبادل نظر با دانشجو، در این باره که علی کریمی در واکنش به یکی از معاونان باشگاه استقلال ادبیات غیرمعمولی را بکار برده حرف زد.

متن این پرسش و پاسخ در ادامه می آید:

* خبر دارید علی کریمی در واکنش به حرف های معاون ورزشی باشگاه استقلال که گفته رقم قرارداد درخواستی کریمی نادر است چه گفته؟

- اصلا نمی دانم علی کریمی کجا بازی می نماید.

* شماره 6 استقلال است که گفته مرا قطری ها می خواهند و مددی را نمی شناسم و او عشق مصاحبه است که درباره من حرف زده و من فقط با مدیرعامل حرف می زنم؟

- عجب! من اگر آبدارچی باشگاه استقلال بودم می گفتم از دم در باشگاه پرتش نمایند بیرون. ماندن در استقلال لیاقت می خواهد. من که مددی را نمی شناسم، ولی اگر واقعا قطری ها 30 میلیارد به این بازیکن می دهند بهتر است برود و یک درصدی هم به استقلال برسد. من و علی پروین را هم قطری ها می خواستند، ولی ماندن در این دو تیم (استقلال و پرسپولیس) ارزش معنوی دارد که از ارزش مادی اش بیشتر است.

* برای علی کریمی؟

- بله! تا وقتی به استقلال نیامده بود هم اینقدر هوادار و کیا و بیا داشت که الان خودش را برای استقلال می گیرد؟ هر چه دارد از این تیم است. برود! تیمی که به یک بازیکن بند باشد که تیم نیست. آن هم استقلال که برای پوشیدن پیراهنش صف کشیده اند.

* جالب است که کریمی باید امروز در دوحه کنار تیم باشد و طبق قراردادش در فصل 99-98 فوتبالی تا آخرین بازی لیگ قهرمانان برای تیم بازی کند، ولی گفته من نمی روم؟

- محرومش نمایند. پولش را هم دپو نمایند و تازه از پرداختی هایی که دریافت نموده هم جریمه اش نمایند تا حساب کار دست بقیه بیاید. مدیریت یعنی این. مدیری که روبروی این قبیل بازیکنان سکوت کند مدیر نیست.

* چطور؟

- زمانی که تیمسار خسروانی مدیر باشگاه استقلال بود ما آرزو می کردیم یکبار او را از نزدیک ببینیم تا اینکه بالاخره یک بار که به پرسپولیس باختیم گفتند تیمسار می خواهد با تیم حرف بزند. از لحظه ای که رسید به همه بدوبیراه گفت تا وقتی رفت و ما جرأت نکردیم سرمان را بالا بیاوریم. مدیری که به حرف بازیکن باشد مرا یاد یک روایتی می اندازد.

* چه روایتی؟

- می گویند به یکی گفتند رمز پیروزی ات چیست که گفت: پیروزی رمز ندارد. نردبان نیست که از پله هایش بالا بروید. هر کسی بخواهد همه دور و بری هایش را از خودش راضی نگه دارد شکست می خورد. اینجا فوتبال است و مدیریتش باید طوری باشد که با متخلف برخورد گردد تا کسی توقع دریافتی آنچنانی نداشته باشد.

* گفته شده فقط برای خط دفاعی استقلال 50 میلیارد تومان هزینه شده است؟

- وقتی باشگاه آموزشگاه درست و حسابی ندارد همین می گردد. باشگاهی که نتواند احتیاج های خودش را برآورده کند سازنده نیست و تیم های مصرف نماینده همواره به این روز دچارمی شوند. باز هم می گویم حتی آبدارچی بودن یا مدیرعامل بودن در این باشگاه لیاقت می خواهد و کار هر کسی نیست.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 آبان 1399 بروزرسانی: 7 آبان 1399 گردآورنده: kheimehnews.ir شناسه مطلب: 529

به "ماندن در استقلال لیاقت می خواهد، آبدارچی باشگاه باید کریمی را از باشگاه پرت کند بیرون!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماندن در استقلال لیاقت می خواهد، آبدارچی باشگاه باید کریمی را از باشگاه پرت کند بیرون!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید