قیمت محصولات سایپا در بازار امروز

به گزارش خیمه نیوز، به گزارش خبرنگاران، ارزیابی های انجام شده از بازار خودرو نشان دهنده آن است که سایپایی ها امروز افزایش 1 تا 2 میلیون تومان در بازار داشتند. رشد قیمت محصولات سایپا در بازار امروز در حالی رقم خورد که قیمت محصولات سایپا روز گذشته و با کاهشی شدن قیمت دلار در بازار استپ نموده بود، روندی که امروز تغییر کرد.

قیمت محصولات سایپا در بازار امروز

نوسان قیمت دلار در بازار یکی از عمده دلایلی است که فعالان بازار تغییر پی در پی قیمت خودرو را به آن نسبت می دهند.

از سوی دیگر به گفته فعالان بازار خودرو سردرگمی در بازار نیز موجب شده تا بازار خودرو واکنش های متناقض از خود نشان دهد که این امر بر رفتار بازار اثرگذار بوده است. بعلاوه درحال حاضر بازار با رکود عجیبی روبرو است بطوریکه نه فروشنده تمایلی به عرضه خودرو دارد و نه خریدار قدمی برای خرید بر می دارد با این شرایط بازار عرضه و تقاضای چندانی به خود نمی بیند که این امر نیز بر قیمت خودرو در بازار اثرگذار است.

براساس ارزیابی های انجام شده در بازار امروز کوییک R ، کوییک معمولی، تیبا صندوقدار، تیبا2 و ساینا در بازار رشد قیمت داشتند و شاهین تنها خودرویی بود که بدون تغییر قیمت در بازار عرضه شد.

شرایط محصولات سایپا در بازار

از جمله محصولات سایپا که امروز مورد ارزیابی قرار گرفته اند، می توان به شاهین، کوییک R ، کوییک معمولی، تیبا صندوقدار، تیبا2 و ساینا اشاره نمود.

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که امروز شاهین بدون تغییر در بازار با قیمت 328 میلیون تومان عرضه شد.

اما کوییکR و کوییک معمولی هر یک رشد یک میلیونی قیمتی در بازار داشتد و به ترتیب در بازار 175 و 172 میلیون تومان معامله شدند.

از سوی دیگر در میان خانواده تیبا نیز امروز تیبا 2 معمولی افزایشی 2 میلیون تومانی داشت و با قیمت 162 میلیون تومان معامله شد و تیبا صندقدار نیز رشدی یک میلیونی را تجربه کرد و قیمت آن به 150 میلیون تومان رسید. ساینا هم رشد یک میلیون تومانی را تجربه کرد و در بازار با قیمت 161 میلیون تومان قیمت گذاری شد.

منبع: اقتصادنیوز

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 1 آذر 1400 بروزرسانی: 1 آذر 1400 گردآورنده: kheimehnews.ir شناسه مطلب: 1178

به "قیمت محصولات سایپا در بازار امروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت محصولات سایپا در بازار امروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید