عادت های عجیب مردم چین

به گزارش خیمه نیوز، کشور چین یکی از بهترین کشورهایی است که یک بار هم که شده باید در طول عمر خود به بازدید آن بروید. در سفر به کشور چین با مردمی روبرو خواهید شد که شاید رفتار آن‌ها از نظر شما عجیب به نظر بیابد.

عادت های عجیب مردم چین

تاکسی ها در کشور چین

وقتی در چین سوار بر تاکسی می‌باشید یک کارت به همراه آدرس خود به همراه داشته باشید. در تاکسی‌های این کشور کمتر کمربند ایمنی وجود دارد و ممکن است راننده همراه با رانندگی چای میل کند. اما بسیاری از شرکت‌های تاکسیرانی کشور چین از سیستم درجهبندی استفاده می‌کنند که بر کیفیت کار آن‌ها تاثیر گذاشته است و بهتر با این شرکت‌ها به رفت‌وآمد بپردازید.

تصادف در کشور چین

در کشور چین معمولا که اگر تصادفی رخ دهد راندگان سعی می‌کنند مساله را در همان قسمت حل نمایند. البته هیچ کدام از طرفین هم قبول نمی‌کنند که مقصر هستند.

بازار میوه و تره بار در چین

در بیشتر محله‌های کشور چین بازار میوه و تره بار قرار دارد که می‌توان به خرید میوه و و سبزیجات رفت. نکته مهم این است که هر چیزی در این بازارها به فروش می‌رسد. تقریبا بر روی هر چیزی که در  این بازارها به فروش می‌رسانند با شلنگ آب می‌ریزند. برای آشنایی با فرهنگ مردم چین به شما توصیه می‌کنیم با تور چین ارزان همراه شوید.

اتوبوس‌ ها در چین

چراغ قرمز در این کشور تقریبا معنایی ندارد و علامت مسیر یک طرفه به معنی مسیر یک طرفه می‌باشد مگر اینکه اتومبیلی شما از اتومبیل راننده دیگر کوچکتر باشد. درواقع اتوبوس‌ها پادشاه جاده هستند. اتوبوس‌ها در این کشور زود پر می‌شوند و باید در صف طولانی برای سوار شدن به اتوبوس ایستاده بمانید.

وجهه اجتماعی در چین

وجهه اجتماعی در فرهنگ مردم چین مهمترین مفهوم فرهنگ چینی و اعتبار شخص به شمار می‌رود. خیلی از مردم چین با آموزش زبان انگلیسی یا ارتباط برقرار کردن با خارجی‌ها وجهه اجتماعی پیدا می‌کنند.

انتشار: 20 اسفند 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: kheimehnews.ir شناسه مطلب: 49

به "عادت های عجیب مردم چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عادت های عجیب مردم چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید