سرقت میلیاردی مادر و دختر فالگیر

به گزارش خیمه نیوز، مادر و دختری که به بهانه بخت گشایی، دختران پولدار را بی هوش و اموال آن ها را سرقت می کردند، پایان به دام پلیس افتادند.

سرقت میلیاردی مادر و دختر فالگیر

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، چندی قبل دختر 30 ساله ای در شمال تهران به اداره پلیس رفت و از دو زن جوان و میانسال به اتهام سرقت میلیاردی اموالش شکایت کرد.

شاکی در شرح ماجرا گفت: خانه مان در یکی از خیابان های شاقتصادی تهران است، وضع اقتصادی خودم و پدرم خیلی خوب است.

در دوران جوانی خواستگاران زیادی داشتم، اما به دلایلی ازدواج نکردم تا اینکه از چند سال قبل تصمیم گرفتم به زندگی ام سر و سامان بدهم و ازدواج کنم. در این مدت افراد زیادی به خواستگاری من آمدند، اما همه آن ها یا همان روز های اول آشنایی یا پس از توافق از ازدواج با من منصرف می شدند.

این موضوع همواره مرا آزار می داد تا اینکه مدتی قبل در اینستاگرام با دختری جوان آشنا شدم که درباره بخت گشایی و حل مسائل خانوادگی تبلیغ می کرد. چند روزی که از آشنایی ما گذشت، با او آغاز به درددل کردم و به او گفتم من پولدارم و خواستگاران زیادی دارم، اما همه آن ها پس از مدتی از ازدواج با من منصرف می شوند.

او به من گفت که بختم بسته شده و زن میانسال دعانویسی را می شناسد که تا الان بخت دختران زیادی را باز نموده و در کارش حرفه ای است و اگر بخواهم او را به من معرفی می نماید. دختر جوان چند روز بعد شماره تلفن زن دعانویس را برای من پیامک کرد و من هم با او تماس گرفتم که او گفت خانه ما پر از اجنه بد است و باید برای شکستن طلسم و بیرون راندن جن ها به خانه ما بیاید و در آنجا دعا و ورد بخواند. زن دعانویس گفت روزی که به خانه ما می آید باید من تنها باشم من هم حرف های او را باور کردم و در نهایت امروز همراه دختر جوان برای خواندن دعا و ورد به خانه ما آمدند. من همه چیز را طبق دستور او آماده کردم و او هم ساعتی آغاز به وردخوانی کرد تا اینکه از من خواست کاسه بزرگی را برای او بیاورم و هر چقدر طلا و جواهر متعلق به خودم، مادر و خواهرم در خانه داریم داخل کاسه قرار دهم تا با خواندن ورد اجنه را از طلا ها و و خانه ما دور کند.

معجون بی هوشی

پس از آن همه طلا ها و جواهرات خانه مان را که حدود یک کیلو وزن دارد، داخل کاسه ریختم و او هم آغاز به حرکات عجیب و خواندن دعا کرد و در سرانجام هم معجونی با گلاب درست کرد و پس از اینکه قسمتی روی طلا ها پاشید از من خواست یک لیوان از آن مجنون را بخورم تا اجنه از بدنم خارج شوند. زمانی که معجون را خوردم، از هوش رفتم تا اینکه ساعتی بعد خانواده ام به خانه آمدند و مرا بی هوش پیدا کردند و وقتی به هوش آمدم، متوجه شدم دختر و زن میانسال با معجون مسموم مرا بی هوش نموده اند و تمام طلا ها و تعدادی سکه و یک ساعت گرانقیمت که 200میلیون تومان ارزش دارد از خانه مان سرقت نموده اند. با طرح این شکایت پرونده به دستور بازپرس دادسرای ویژه سرقت در اختیار تیمی از مأموران پلیس نهاده شد.

آنالیز های مأموران نشان داد دختر و زن میانسال برای اینکه شناسایی نشوند با ماسک بهداشتی وارد خانه شاکی شده و با همان ماسک هم از خانه خارج شده اند.

در حالی که تحقیقات درباره این حادثه ادامه داشت، مأموران پلیس با دو شکایت مشابه دیگر روبه رو شدند و هر دو شکایت حکایت از آن داشت که دو دختر جوان نیز به بهانه بخت گشایی و حل مسائل خانوادگی در دام دختر و زن دعانویس افتاده و به همان شیوه مسموم شده و طلا ها و اموال گران قیمت شان را سرقت نموده اند.

همزمان با ادامه تحقیقات برای شناسایی متهمان به مأموران پلیس خبر رسید زن جوانی در خانه اش با دو زن دعانویس که قصد داشتند او را بیهوش نمایند درگیر شده است.

افتادن نقاب از چهره متهمان

به این ترتیب مأموران راهی محل حادثه شدند و از زن جوان تحقیق کردند. وی گفت: من مدتی است با شوهرم اختلاف دارم تا اینکه در اینستاگرام با دختر جوانی آشنا شدم که مدعی بود دوستی دارد که دعانویس است و مسائل خانوادگی را حل می نماید. او شماره زن دعانویس را به من داد و من هم تلفنی با او حرف زدم که مدعی شد اجنه در خانه ام ساکن هستند و باعث اختلاف من و شوهرم می شوند. وی گفت که باید به خانه ام بیاید و اجنه را از آنجا دور کند و من هم قبول کردم. آن ها ساعتی قبل به خانه من آمدند و پس از اینکه آغاز به خواندن ورد کردند، معجونی به من دادند تا آن را بخورم من به آن ها شک کردم و کمی از آن معجون را خوردم و بقیه را داخل ظرفشویی ریختم. پس از ساعتی احساس کردم سرم گیج می رود که فهمیدم آن ها شیاد هستند و به این شیوه قصد دارند مرا بی هوش و اموالم را سرقت نمایند، سپس با آن ها درگیر شدم، اما نتوانستم آن ها را دستگیر کنم و فرار کردند. زن جوان در سرانجام گفت: من نقاش هستم و می توانم چهره دو متهم را برای شناسایی طراحی کنم.

آنالیز های مأموران پلیس نشان داد دو متهم هنگام درگیری ماسک های صورت شان روی زمین افتاده و دوربین چهره آن ها را ثبت نموده است. پس از این مأموران چهره های طراحی شده از سوی شاکی و تصویر ثبت شده از سوی دوربین ها را با آلبوم متهمان سابقه دار مطابقت دادند که تعیین شد دو متهم مادر و دختری هستند که چندین سابقه کیفری در پرونده شان ثبت شده است. همچنین تعیین شد چند سال قبل دو متهم به اتهام کیف قاپی و جیب بری بازداشت و راهی زندان شده اند، اما مدتی قبل آزاد می شوند و این بار با راه اندازی صفحه ای در اینستاگرام درباره دعانویسی طعمه های خود را که بیشتر دختران دم بخت و زنان جوان بوده اند انتخاب و اقدام به کلاهبرداری و سرقت از آن ها می نمایند.

در ادامه دو متهم پس از دستگیری به چهار فقره سرقت و کلاهبرداری اعتراف کردند. زن میانسال گفت: من و دخترم چندین بار به جرم کیف قاپی در ایستگاه های بی آر تی دستگیر و روانه زندان شده ایم. این بار وقتی آزاد شدیم تصمیم گرفتیم به شیوه جدیدی دست به سرقت بزنیم تا شناسایی نشویم. دخترم در اینستاگرام صفحه ای تشکیل داد و درباره دعانویسی و بخت گشایی مطالبی را می نوشت و طعمه ها را که اغلب پولدار بودند انتخاب می کرد.

تحقیقات از متهمان ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 اسفند 1399 بروزرسانی: 1 اسفند 1399 گردآورنده: kheimehnews.ir شناسه مطلب: 760

به "سرقت میلیاردی مادر و دختر فالگیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرقت میلیاردی مادر و دختر فالگیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید