خبرخوش برای عیسی آل کثیر و هواداران پرسپولیس خبرنگاران

به گزارش خیمه نیوز، محرومیت بازیکن پرسپولیس شامل تمرینات انفرادی نمی شود و وی می تواند از روز 14 فروردین برای تیمش بازی کند.

خبرخوش برای عیسی آل کثیر و هواداران پرسپولیس خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، در حالی که محرومیت عیسی آل کثیر تا چند روز دیگر به پایان می رسد و وی می تواند تیمش را در مسابقات همراهی کند، انتشار تصاویری از تمرین اختصاصی وی در ورزشگاهی که سرخپوشان تمرین می کنند، ابهاماتی را در مورد تمدید محرومیت وی به وجود آورد.

ناظر سابق کنفدراسیون فوتبال آسیا اتهام جدید علیه عیسی آل کثیر بازیکن محروم تیم پرسپولیس را بی اساس توصیف و تاکید کرد محرومیت وی طبق زمان اعلام شده به پایان خواهد رسید و بازیکن پرسپولیس می تواند در تمرینات و مسابقات رسمی تیمش را همراهی کند.

ایمان فرزین گفت: طبق ماده 17 آیین نامه انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا، محرومیت عیسی آل کثیر شامل تمرینات انفرادی نمی شود. این بدین معنی است که وی می توانسته در هر زمان و مکانی، تمرینات انفرادی اش را انجام دهد و محرومیت وی فقط شامل حضور در تمرینات گروهی و تیمی می شود.

فرزین همچنین افزود: بر اساس این ماده، بازیکنی مثل آل کثیر حتی این امکان را دارد تا با یک تیم فوتبال آماتوری (که بصورت رسمی در فدراسیون فوتبال ثبت نشده است) تمرین کند.

ناظر سابق کنفدراسیون فوتبال آسیا در پایان با اشاره به بی اساس بودن اتهام جدید علیه بازیکن تیم پرسپولیس گفت: رسانه ها نباید هر خبر بی پایه و اساس و شایعه ای را تیتر و منتشر کنند و لازم است در موارد اینچنینی نظرات کارشناسان و حقوق دانان ورزشی را جویا شوند.

مهر

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 فروردین 1400 بروزرسانی: 24 فروردین 1400 گردآورنده: kheimehnews.ir شناسه مطلب: 869

به "خبرخوش برای عیسی آل کثیر و هواداران پرسپولیس خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرخوش برای عیسی آل کثیر و هواداران پرسپولیس خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید