جدید ترین و زیباترین مدل های رادیاتور - طراحی داخلی منزل

به گزارش خیمه نیوز، رادیاتورها در کنار شومینه ها از مهم ترین اجزای گرم نماینده محیط خانه هستند اما فقط نباید به کاربرد آنها توجه داشت زیرا با توجه و ریز بینی در انتخاب این وسایل می توان مدل های تازه و زیبایی را انتخاب کرد تا در فضاسازی محیط خانه نقش بسزایی را ایفا نمایند.

جدید ترین و زیباترین مدل های رادیاتور - طراحی داخلی منزل

جهت دریافت خدمات درب ضد سرقت ترک اصل با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

ابتدا از رادیاتورها آغاز می کنیم. یکی از ساده ترین نوع رادیاتور ها، رادیاتورهای روستیک هستند رادیاتورهایی که در عین سادگی جلوه ایی مدرن نیز دارند. روستیک یکی از سبک های معماری و طراحی است که مربوط به فضاسازی روستایی در مدل می گردد ممکن است افرادی که در شلوغی روزمره شهرهای مدرن زندگی می نماید خواهان آوردن فضایی روستایی به داخل خانه خود باشد تا حداقل اگر نمی تواند از شهر دوری کند و به فضای آرامش بخش روستاها برود آن آرامش را در محیط خانه خود ایجاد کند. این مدل رادیاتورها به دلیل سادگی به این نام شناخته شده اند.

اگر فضای خانه شما روستیک باشد این رادیاتورها کاملا با محیط خانه هماهنگ می گردد اما اگر از آنها در کنار مبلمان و وسایل مدرن بهره ببرید باعث بوجود آمدن نوعی تضاد و تعادل زیبا و چشمگیر در محیط خانه می شوید.

نوع دیگر رادیاتور های هنری یا آرتیستیک هستند. در صورت انتخاب چنین رادیاتورهایی علاوه بر اینکه گرمای مطلوبی را محیط می دهند جذابیت بصری دکوراسیون خانه را هم بیشتر می نمایند. بیشتر رادیاتورهایی جدیدی که فراوری می شوند این ویژگی ها را در خود دارند. این رادیاتورها توسط شرکت براندونی ایتالیا فراوری می شوند و از قدرت بسیار زیادی در گرم نمایندگی محیط برخوردار هستند. در صورت استفاده از این رادیاتورها در خانه خود دیگر نیازی به تابلو بروی دیوار خود ندارید چرا که خودشان یک نوع اثر هنری محسوب می شوند.

آخرین مدل از رادیاتورهایی که در جهان فراگیر شده اند رادیاتورهای دکوراتیو هستند. این مدل ها هم مانند رادیاتورهای براندونی یکجور اثر هنری بحساب می آیند با این تفاوت که این گونه رادیاتورها کاملا ارزش و قابلیت یک اثر هنری را دارا می باشند. این رادیاتورها معمولا از جنس استیل ضدزنگ ساخته می شوند و با توجه شکلشان در هر مکانی می توان از آنها استفاده کرد. در زیر چند نمونه از جدیدترین مدل های رادیاتورهای دکوراتیو را مشاهده می کنید.

منبع: اتاق
انتشار: 27 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kheimehnews.ir شناسه مطلب: 293

به "جدید ترین و زیباترین مدل های رادیاتور - طراحی داخلی منزل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدید ترین و زیباترین مدل های رادیاتور - طراحی داخلی منزل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید