جانشین محمود فکری را انتخاب کردند!

به گزارش خیمه نیوز، اظهارات فکری پس از تساوی با نفت آبادان هم نقدها بیشتری متوجه این مربی نموده است. فکری در کنفرانس پس از بازی گفته بود: معلوم است همه چیز از کجا آب می خورد. این جمله چیزی شبیه دست های پشت پرده است که سال ها ورد زبان امیر قلعه نویی بود. فکری و بعضی طرفداران استقلال می توانند روز های زیادی با همین توجیه سر نمایند، اما این که آبی ها در آزادی مقابل نفت از خلق موقعیت عاجز بودند هم باید واکاوی کرد که از کجا آب می خورد.

جانشین محمود فکری را انتخاب کردند!

کادر فنی استقلال باید از خودشان بپرسند روی گل نفتی ها چرا تیر دوم حیاط خلوت محمد طیبی بود. چرا 2 بازیکن استقلال رو به دروازه خودی بودند؟ یارگیری و فهم استقرار در آن صحنه چگونه تحلیل می گردد؟ جواب این سوالات می تواند کلید حل مسائل فنی استقلال باشد یا حداقل بخش قابل توجهی از آن ها را حل نماید.

بعضی هم این جمله او را پس از بازی فصل قبل استقلال و نساجی یادآوری می نمایند که گفته بود وقتی باتجربه شدم سرمربی استقلال می شوم؛ و اینگونه کنایه زده اند که چقدر زود باتجربه شدی آقای فکری! در ادامه هم بعضی نوشته اند همه چیز از همان جا آب می خورد؛ آنجایی که فکری کم تجربه را نشاندند روی نیمکتی که ملوک الطوایفی اداره می گردد و همه سرمربی اند حتی سرپرست تیم هم در صندلی خودش نیست و وظایف سرپرستی انجام نمی دهد و فکر و ذکرش مسائل فنی است که ربطی به او ندارد!

در این میان بعضی طرفداران هم سعی نموده اند با استناد به نتایج فصل های گذشته از فکری حمایت نمایند که البته تعدادشان کم است. به زعم آن ها 5 هفته در فوتبال برای سنجش کادر فنی نه عاقلانه است نه عادلانه.

استقلال فکری نسبت به همه مربیان 5 فصل اخیر این تیم بهتر امتیاز گرفته است. با این حال بیشتر طرفداران استقلال هم هیچ نشانه امیدوارنماینده ای در این تیم نمی بینند و تیم احتیاج به کار بیشتر دارد. به اعتقاد آن ها مشکل استقلال بیش از آنکه مدیریتی و اقتصادی باشد، کاملا فنی و تاکتیکی است و مسئول اصلی آن شخص سرمربی است. استقلال نه روی نیمکت مغز متفکر دارد و نه در وسط زمین و جای خالی علی کریمی بدجوری توی ذوق می زند. بدتر از نوع بازی استقلال که مقابل تیم هایی که بسته بازی می نمایند کاملا درمانده است و از خلق موقعیت عاجز، تعداد بالای مصدومان این تیم است که ظاهرا ریشه در نوع تمرینات بدنسازی و نحوه درمان کادر پزشکی جدید تیم دارد.

هجمه طرفداران به فکری و دستیارانش و البته مدیران باشگاه جدا از شایعاتی است که درباره استقلال به گوش می رسد و صحبت از تغییر در کادر فنی است. شنیده می گردد ممکن است تغییراتی در نیمکت تیم استقلال رخ دهد. این تغییر در هر رسانه ای شدت و ضعف دارد! بعضی از برکناری کامل کادر فنی می گویند و بعضی هم از تقویت آن. منابع غیررسمی از دودستگی مسئولان باشگاه در خصوص کادر فنی خبر می دهند. در حالی که چند عضو هیئت مدیره حامی فکری و ادامه جهت او البته با تقویت کادر فنی هستند بعضی از اعضای هیئت مدیره ظاهرا دنبال دو چهره محبوب استقلالی ها هستند.

گفته می گردد اسماعیل خلیل زاده، رئیس هیئت مدیره در حال مذاکره و رایزنی با فرهاد مجیدی است. این در حالی است که این دو نفر اصلا رابطه خوبی با هم نداشتند، اما گویا اختلاف و دشمنی سعادتمند، مدیرعامل سابق باشگاه استقلال با خلیل زاده و مجیدی باعث شده آن ها با هم متحد شوند! اما مجیدی در هیئت مدیره یک مخالف سرسخت دارد و او کسی نیست جز مهدی عبدیان که بیشتر مسائل اقتصادی استقلال را حل نموده و نزد بازیکنان این تیم محبوبیت و مقبولیت دارد. همان کسی که مجیدی او را پلاستیک فروش خطاب کرد، ظاهرا به دنبال آوردن محمد تقوی به استقلال است. مربی خارج نشین که به لحاظ فنی خیلی ها قبولش دارند و گویا مسئولان نساجی هم پس از جدایی فکری با او مذاکره نموده بودند. حالا تعیین نیست او برای یاری به فکری در نظر گرفته شده یا برای نفر اول بودن، اما چیزی که تعیین است نیمکت استقلال به شدت لرزان است.

منبع:روزنامه خراسان

منبع: فرارو
انتشار: 28 دی 1399 بروزرسانی: 28 دی 1399 گردآورنده: kheimehnews.ir شناسه مطلب: 692

به "جانشین محمود فکری را انتخاب کردند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جانشین محمود فکری را انتخاب کردند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید