سی و پنجمین نمایشگاه ملی صنایع دستی برگزار می گردد

به گزارش خیمه نیوز، خبرگزاری مهر/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، سی و پنجمین نمایشگاه ملی صنایع دستی برگزار می گردد.

سی و پنجمین نمایشگاه ملی صنایع دستی برگزار می گردد

عبدالحسین کفیری، مدیرکل دفتر بازاریابی و تجاری سازی صنایع دستی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اضافه نمود: برنامه ریزی های لازم برای برگزاری این رویداد مهم اجرا شده و در صورت صدور مجوز از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا، سال جاری شاهد برگزاری این نمایشگاه خواهیم بود.

او اضافه نمود: شیوع کرونا باعث شد تا سال گذشته نمایشگاه ملی صنایع دستی برگزار نگردد، اما با توجه به اهمیت حوزه صنایع دستی و به منظور حمایت هرچه بیشتر از هنرمندان و فعالان این حوزه، در نظر داریم سی و پنجمین نمایشگاه ملی صنایع دستی را سال جاری برگزار کنیم.

مدیرکل دفتر بازاریابی و تجاری سازی صنایع دستی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اضافه نمود: براساس برنامه ریزی های اجرا شده، همزمان با برگزاری بیست و نهمین نمایشگاه فرش دستباف، از یکم الی هفتم شهریور سال جاری، سی و پنجمین نمایشگاه ملی صنایع دستی هم در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

کفیری افزود: این نمایشگاه با حضور هنرمندان، تولیدکنندگان و فعالان صنایع دستی سراسر کشور و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار می گردد و به همین دلیل سالن های شماره 8 و 9 مختص شرکت ها و برندهای مطرح صنایع دستی و سالن های شماره 11-10 و 25 به منظور حضور هنرمندان و تولیدکنندگان استان های مختلف کشور در نظر گرفته شده است.

منبع: همگردی
انتشار: 9 مرداد 1400 بروزرسانی: 9 مرداد 1400 گردآورنده: kheimehnews.ir شناسه مطلب: 1052

به "سی و پنجمین نمایشگاه ملی صنایع دستی برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سی و پنجمین نمایشگاه ملی صنایع دستی برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید