سرقت های سریالی از طلافروشی ها با یاری دختر خردسال

به گزارش خیمه نیوز، دو مرد و یک زن که همراه دختری خردسال به طلافروشی های سطح تهران رفته و با شیوه کش روی، طلا سرقت می کردند بازداشت شدند.

سرقت های سریالی از طلافروشی ها با یاری دختر خردسال

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از روزنامه جام جم، اوایل زمستان سال گذشته مرد طلافروشی به پلیس آگاهی پایتخت رفت و از دو مرد، یک زن و دختری خردسال بابت سرقت طلا از مغازه اش شکایت کرد.

شاکی در جریان تحقیقات پلیسی گفت: آنها به عنوان مشتری به مغازه ام در یکی از محله های مرکزی تهران آمدند. چند سرویس طلا از من درخواست کردند که برایشان روی ویترین گذاشتم اما از هیچ کدام خوش شان نیامد. بعد از رفتن آنها متوجه شدم یک جفت گوشواره و یک گردنبند طلا سرقت شده است. وقتی دوربین مداربسته مغازه را بازبینی کردم متوجه شدم آنها طلاها را کش رفته اند.

در ادامه پرونده ای در شعبه ششم بازپرسی دادسرای ناحیه34 تهران تشکیل شده و طلافروشان دیگری که به شیوه مشابه از آنها سرقت شده بود، شکایت کردند.

با توجه به افزایش شکایت ها، مشخصات سارقان فراری در اختیار دیگر طلافروشان نهاده شد و از آنها خواسته شد که به محض دیدن سارقان موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

تحقیقات برای دستگیری سارقان فراری ادامه داشت تا این که با گذشت چند ماه از این ماجرا، چند روز پیش وقتی سارقان دوباره برای سرقت به طلافروشی دیگر رفته بودند از سوی طلافروش شناسایی شده و با اطلاع موضوع به پلیس، سارقان دستگیر شدند.

فرهاد، یکی از متهمان پرونده در جریان تحقیقات گفت: پیش از این به دلیل سرقت زندانی شده بودم. بعد از آزادی ام با شهرام آشنا شدم که او نیز خلافکار و معتاد بود. تصمیم گرفتیم که هردو با هم سرقت کنیم. او با زن صیغه ای و دختر خردسالش به محل های سرقت می آمد. مغازه را شلوغ می کردیم و بعد از پرت کردن حواس فروشنده، طلاها را کش می رفتیم. با فروش طلاهای سرقتی، شیشه می خریدیم و می کشیدیم.

با اعتراف او، زن و مردی که با وی همدست بودند نیز به سرقت های سریالی از طلافروش ها به شیوه کش روی اعتراف کردند.

منافی، بازپرس شعبه ششم دادسرای ناحیه 34 تهران با تایید این خبر به جام جم گفت: با اعتراف متهمان آنها در بازداشت به سر می برند و تحقیقات برای رازگشایی از دیگر جرایم متهمان ادامه دارد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 10 خرداد 1400 بروزرسانی: 10 خرداد 1400 گردآورنده: kheimehnews.ir شناسه مطلب: 951

به "سرقت های سریالی از طلافروشی ها با یاری دختر خردسال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرقت های سریالی از طلافروشی ها با یاری دختر خردسال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید