کشتار در خانه سالمندان

به گزارش خیمه نیوز، تهران (پانا) -بازدید بابانوئل های ناقل کرونا از یک خانه سالمندان در بلژیک فاجعه آفرید. پس از بازدید بابانوئل ها از این خانه سالمندان 18 نفر از افراد سالخورده بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند. این اتفاق در یکی از خانه های سالمندان که 150 سالمند در آن حضور داشتند در شهر مول در آنتوِرپ رخ داد.

کشتار در خانه سالمندان

به گزارش خبرنگاران، سینترکلاس و دوستانش اوائل این ماه هنگامی که با لباس بابانوئل از خانه سالمندان هیمِلریجک بازدید کرده بودند 121 سالمند به همراه 36 پرسنل این آسایشگاه را به کرونا مبتلا کردند. تصاویر منتشر شده در فضای مجازی او دوستانش را که در لباس بابانوئل در کنار سالمندان دیده می شدند نشان می داد.

پنج نفر از سالمندان پیش از عید کریسمس و در روز کریسمس جان خود را از دست دادند. این در حالی است که یکی از سالمندان مبتلا با کمک دستگاه اکسیژن درمان شد.

سینترکلاس سه روز پس از بازدید از این خانه سالمندان بیمار و تست کرونای او مثبت اعلام شد. ویم کایِرز، شهردار شهر مول با روز سیاه خواندن ایام سپری شده برای این خانه سالمندان به رسانه ها گفت که آن ها ده روز سخت را پشت سر گذاشتند. روز هایی که واقعا روز سیاه بود.

گفتنی است؛ در حالی که بابانوئل و دوستانش از وقوع این حادثه ابراز تاسف کردند، شهردار محلی اقدام مسئولان خانه سالمندان در دعوت از بابانوئل ها را اقدامی غیرمسئولانه خوانده است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 15 بهمن 1399 بروزرسانی: 15 بهمن 1399 گردآورنده: kheimehnews.ir شناسه مطلب: 730

به "کشتار در خانه سالمندان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشتار در خانه سالمندان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید