پیشنهاد مشخص درآمد برای باشگاه استقلال از بودجه شهرداری تهران خبرنگاران

به گزارش خیمه نیوز، مدیرعامل باشگاه استقلال در دیدار با شهردار تهران پیشنهاد مشخص درآمد برای این باشگاه از بودجه شهرداری را خواستار شد.

پیشنهاد مشخص درآمد برای باشگاه استقلال از بودجه شهرداری تهران خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، به نقل از سایت باشگاه استقلال، عصر دیروز احمد مددی مدیرعامل استقلال به همراه همتای خود در باشگاه پرسپولیس برای ساعاتی در نشست صمیمانه با پیروز حناچی، شهردار پایتخت شرکت کرد.

مدیرعامل استقلال در این نشست که در فضایی محبت آمیز برگزار گشت، پیروز شد قول واگذاری سند ورزشگاه امام رضا را از شهردار تهران بگیرد. البته این واگذاری نیاز به طی کردن فرایند قانونی دارد و باید پس از انجام امور از سمت شهرداری، توسط وزارت ورزش در اختیار باشگاه استقلال قرار بگیرد. مددی نیز خواستار تسریع فرایند واگذاری شدند تا یکی دیگر از نگرانی های هواداران از بین برود.

همچنین مددی در بخشی از صحبت های خود، پیشنهاد کرد شهرداری در راستا انجام مسئولیت اجتماعی خود، با تعامل باشگاه استقلال فعالیت های فرهنگی بیشتری برگزار کند.

موضوع دیگر، در مورد درآمد پایدار باشگاه استقلال بود که شهرداری می تواند در این امر نیز وارد عمل شده و به آبی پوشان کمک کند. البته باشگاه استقلال چند طرح مهم وتوسعه ای دارد و مدیران باشگاه ابراز امیدواری کردند با همکاری شهرداری، به اجرایی شدن این طرح ها کمک شود.

در نهایت، مدیرعامل استقلال با اشاره به اینکه باشگاه هیچ نوع بودجه دولتی ندارد، پیشنهاد داد ردیف بودجه مشخصی تعیین شود که این درخواست با استقبال حناچی روبرو شد و او تاکید کرد حالا که فصل بودجه است، با کمک شورای شهر، ردیف بودجه ای برای باشگاه های استقلال و پرسپولیس در نظر گرفته شود و از این طریق، به این دو باشگاه کمک اقتصادی شود.

وعده های شهردار تهران باعث ایجاد دلگرمی برای تیم مدیریتی استقلال شد و این امیدواری وجود دارد که با مساعدت حناچی، باشگاه بتواند هر چه زودتر سند ورزشگاه امام رضا (ع) را در اختیار بگیرد و سپس با کمک شهرداری، طرح های دیگر خود در زمینه های اجتماعی و اقتصادی را از طریق دریافت ردیف بودجه در شورای شهر تهران پیش ببرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 فروردین 1400 بروزرسانی: 2 فروردین 1400 گردآورنده: kheimehnews.ir شناسه مطلب: 823

به "پیشنهاد مشخص درآمد برای باشگاه استقلال از بودجه شهرداری تهران خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد مشخص درآمد برای باشگاه استقلال از بودجه شهرداری تهران خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید