پذیرش 105 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان، ولی عصر (عج) نداجا

به گزارش خیمه نیوز، ناخدا یکم امیری گفت: از ابتدای طرح ملی مبارزه با کرونا و معین بیمارستان، ولی عصر (عج) رشت به عنوان مرکز درمان بیماران مبتلا کرونا، 105 بیمار در این مجموعه بستری شده اند که تا به امروز 50 درصد بیماران بهبود یافته و ترخیص شدند.

پذیرش 105 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان، ولی عصر (عج) نداجا

به گزارش گروه سیاسی خیمه نیوز، ناخدایکم پزشک ایمان امیری رئیس بیمارستان، ولی عصر (عج) گفت: از میان مراجعه کننده به این بیمارستان، فقط 105 بیمار مبتلا به کرونا تشخیص داده شده و بستری شدند.

وی گفت: این مراجعان به طور مستقیم و یا به وسیله مراکز درمانی تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی گیلان پذیرش شده اند که با همت کادر درمانی و راه اندازی بخش lCU و ونتیلاتور تنفسی خوشبختانه بیش از 50 درصد از بیماران مداوا و ترخیص شدند.

رئیس بیمارستان، ولی عصر (عج) توضیح داد: با توجه به توافق اجرا شده با دانشگاه علوم پزشکی گیلان مبنی بر اختصاص 80 تخت درمانی، تا کنون 55 تخت عملیاتی شده است که امیدواریم با تقویت کادر درمانی، ظرفیت پذیرش و بستری به 80 تخت افزایش یابد.

ناخدایکم امیری با اشاره به همکاری های اجرا شده با نهاد های استانی توضیح داد: پزشکان متخصص و ناظران دانشگاه علوم پزشکی گیلان به صورت روزانه از بیماران و بخش های درمانی بازدید به عمل می آورند و آمار و نتایج نهایی به دانشگاه و اداره بهداشت و درمان نیروی دریایی ارائه می گردد. اقلام دارویی و حفاظت پزشکی نیز توسط دانشگاه علوم پزشکی در اختیار بیمارستان قرار می گیرد.

امیری در انتها ضمن امیدواری برای شکست ویروس کرونا تاکید نمود: مردم توصیه های پزشکان را جدی بگیرند و اخبار را تنها از منابع رسمی به ویژه صدا و سیما دریافت کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kheimehnews.ir شناسه مطلب: 179

به "پذیرش 105 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان، ولی عصر (عج) نداجا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پذیرش 105 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان، ولی عصر (عج) نداجا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید