وام 5 میلیونی بازنشستگان چه شد؟

به گزارش خیمه نیوز، به گزارش خبرنگاران، در روزهای نخست امسال همزمان با شیوع کرونا و حمایت از اقشار مختلف، قرار بود که وام پنج میلیون تومانی برای بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی در نظر بگیرند. در نهایت وام پنج میلیون تومانی بازنشستگان تامین اجتماعی چه شد؟

وام 5 میلیونی بازنشستگان چه شد؟

در این مورد قبلا اعلام شده بود که برای اعطای این وام احتمالا یک ظرفیت تعیین در نظر گرفته شود و سقف وام پنج میلیون تومان است و نرخ سود آن کمتر از نرخ سود فعلی بانک هاست.

در این مورد امروز هم خبر جدیدی منتشر شده است.

رییس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی شهر تهران درباره جزییات اعطای وام به بازنشستگان تامین اجتماعی، گفته است: نزدیک به سه هزار و 200 نفر به تازگی به صورت آنلاین برای دریافت وام پنج میلیون تومانی ثبت نام کردند و با سود چهار درصد و بدون ضامن می توانند این وام را دریافت کنند.

علی دهقان کیا اضافه کرد کرد: از ابتدای سال تا این لحظه به چهار هزار و 500 نفر وام پنج میلیون تومانی پرداخت شده است و بازنشستگانی که شرایط لازم را داشته باشند می توانند در صورت داشتن شرایط لازم برای دریافت وام، این وام را دریافت کنند.

به گفته او در مصاحبه با خبرآنلاین، شرایط دریافت این وام این است که بازنشستگان بدهکار نباشند، ضامن کسی نشده و چک برگشتی نداشته باشند.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 25 آبان 1399 بروزرسانی: 25 آبان 1399 گردآورنده: kheimehnews.ir شناسه مطلب: 571

به "وام 5 میلیونی بازنشستگان چه شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وام 5 میلیونی بازنشستگان چه شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید