سومین محموله یاری های پارسیان هند برای مقابله با کرونا تحویل سفارت ایران شد

به گزارش خیمه نیوز، سومین محموله یاری های پارسیان (زرتشتیان) هند به مردم ایران برای مقابله با کرونا تحویل سفارت جمهوری اسلامی در دهلی نو شد.

سومین محموله یاری های پارسیان هند برای مقابله با کرونا تحویل سفارت ایران شد

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، سومین محموله یاری های پارسیان (زرتشتیان) هند به مردم ایران برای مقابله با کرونا تحویل سفارت جمهوری اسلامی ایران شد.

در ادامه یاری های اقشار مختلف هند شامل مسلمان، زرتشتی و هندو سومین محموله یاری های پارسیان (زرتشتیان) هند به مردم ایران شامل مقادیر متنابهی دارو و قرص های مورد استفاده در مبارزه با کرونا، از سوی نمایندگان انجمن های مختلف پارسیان هند تحویل سفارت جمهوری اسلامی ایران در دهلی نو شد.

انجمن های مذکور در 2 محموله قبلی خود مقادیری تجهیزات پزشکی، قرص، آمپول، ماسک و دستگاه های تنفس مصنوعی اهدا نموده بودند که به کشور منتقل شد.

محموله مذکور قرار است در اولین پرواز ممکن به ایران فرستاده گردد.

لازم به ذکر است ایرانیان مقیم هند، مسلمانان و حتی بعضی از هندوان دوستدار جمهوری اسلامی ایران یاری هایی را بدین منظور اختصاص داده اند.

پارسیان هند به رغم گذشت قرن ها از مهاجرت خود از ایران به هند، همچنان خود را علاقه مند و دوستدار ایران می دانند و ارتباط عاطفی و دوستی خود را با سرزمین اصلی خود ایران حفظ نموده اند.

انجمن پارسیان دهلی (زرتشتیان هند) با همکاری سفارت جمهوری اسلامی ایران در دهلی نو، دومین محموله یاری های دارویی و تجهیزات پزشکی را تهیه و به ایران ارسال کردند که این محموله صبح (چهارشنبه) ششم فروردین ملت با یک فروند هواپیمای متعلق به خطوط هوایی ماهان وارد ایران شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kheimehnews.ir شناسه مطلب: 332

به "سومین محموله یاری های پارسیان هند برای مقابله با کرونا تحویل سفارت ایران شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سومین محموله یاری های پارسیان هند برای مقابله با کرونا تحویل سفارت ایران شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید