رابطه مورینیو و رونالدو هنوز شکرآب است!

به گزارش خیمه نیوز، پل مرسون، منتقد انگلیسی اخیرا در مصاحبه ای مدعی شد هری کین در تیم مورینیو قادر به موفقیت و گلزنی نخواهد بود و به همین دلیل از تاتنهام جدا می شود. امروز ژوزه مورینیو در مصاحبه ای با بردن نام گلزن های سال های دور و نزدیک تیم هایش، به این ادعا پاسخ داد و عجیب اینجا بود به جز کریستیانو رونالدو، از همه مهاجمان گلزن نام برد. بر کسی پوشیده نیست که ژوزه مورینیو و رونالدو هرگز رابطه خوبی ندارند.

رابطه مورینیو و رونالدو هنوز شکرآب است!

ژوزه مورینیو گفت: هری کین اولین بازی اش را طی 6 ماه اخیر انجام داد و پل مرسون او را با آنتونی مارسیال مقایسه کرد، این مسابقه ای با شانس های زیادی برای هر دو تیم بود، آیا شما از مدافعان تیم من به خاطر مهار کردن مارسیال تمجید می کنید؟ پل عزیز، من به تو احترام می گذارم، اما فکر می کنم هری کین به هیچ عنوان مسئله ای برای گلزنی در تیم های من ندارد.

شما باید با رویکردی متعادل به موضوع نگاه کنید. باید آمار و ارقام را بررسی کرد و به راحتی می توان متوجه شد که هری کین چند مسابقه برای تیم من بازی کرد و چند گل قبل از مصدومیتش به ثمر رساند. من بازیکنی به نام دیدیه دروگبا در اختیار داشتم که چهار فصل برای تیم من بازی کرد و 186 گل زد که به طور متوسط 46 گل در هر فصل بود. من بازیکن دیگری در اختیار داشتم که هنوز هم آماده است، در شرایط بدی قرار ندارد و اکنون برای یوونتوس بازی می کند (عدم اشاره به نام کریستیانو رونالدو) او سه فصل برای من بازی کرد، 186 گل به ثمر رساند که به طور میانگین شامل 56 گل بود.

او ادامه داد: کریم بنزما زیر نظر من بازیکنی جوان بود و هنوز به اوج نرسیده بود، اما در سه فصل 78 گل به ثمر رساند که میانگین 26 گل در هر فصل بود. دیگو میلیتو یک فصل برای تیم من بازی کرد، 30 گل به ثمر رساند و سه عنوان کسب کرد. پسر بلند قدی به نام زلاتان ابراهیموویچ یک فصل و نیم در تیم من به میدان رفت (نیم فصل به علت مصدومیت غایب بود)، او 58 گل وارد دروازه رقبا کرد که میانگین 29 گل در هر فصل بود. پس هری کین مسئله ای برای گلزنی در تاتنهام نخواهد داشت و این پیام من به کسی است که احترام زیادی برایش قائل هستم.

منبع: فرارو
انتشار: 31 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kheimehnews.ir شناسه مطلب: 392

به "رابطه مورینیو و رونالدو هنوز شکرآب است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رابطه مورینیو و رونالدو هنوز شکرآب است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید