انجام عملیات آسفالت زیره پل همسان کابلی تبریز

به گزارش خیمه نیوز، خبرگزاری خبرنگاران- شهردار منطقه 2 تبریز از انجام آسفالت ریزی (زیره) پل همسان کابلی تبریز، اطلاع داد.

انجام عملیات آسفالت زیره پل همسان کابلی تبریز

به گزارش خبرنگار ما در تبریز،باقر خوشنواز شهردار منطقه ضمن اشاره به تسریع عملیات اجرائی پل همسان کابلی تبریز، از انجام عملیات آسفالت ریزی زیره این پروژه برطرف ترافیک شهری اطلاع داد و گفت: این پل، آماده آسفالت ریزی رویه شده است.

خوشنواز با اعلام اینکه عملیات نرده گذاری پل همسان کابلی نیز اجرائی شده است، گفت: این پروژه بطول 450 متر (با احتساب رمپ ها) و طول عرشه آن 94 متر (بصورت فلزی) و همچنین عرشه سواره رو پل 9 متر با 4 تکیه گاه در حال اجراست و اعتبار اولیه عملیات عمرانی آن 130 میلیارد ریال می باشد.

شهردار منطقه از پل همسان کابلی تبریز بعنوان پروژه ای مهم، تاثیرگذار و برجسته در برطرف ترافیک شهری در حوزه شهرداری منطقه 2 نام برده و گفت: پل همسان کابلی تبریز با قرار دریافت در مرکزی ترین راستا عبوری شهروندان از جاده ائل گلی و به علت همجواری با مهمترین راستا ورودی شهر به وسیله دروازه تهران، نقش بسزایی در کاهش بار ترافیکی پل کابلی ایفا خواهد نمود.

وی در ادامه توضیحات خود درباره اجرای هم زمان جمعا 5 پروژه در جوار هم که مکمل پل همسان کابلی می باشد گفت: پروژه های مکمل با رمپ و لوپ های پیرامون و راستاهای مواصلاتی در قالب 5 پروژه و توسط 5 پیمانکار مجزا، با پیشرفت فیزیکی بالای 90 درصدی در حال اجراست که بعد از بهره برداری از پل همسان کابلی و پروژه های مکمل آن، شاهد اتفاق بزرگی در حوزه شهرسازی و برطرف ترافیک شهری، خواهیم بود.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 2 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 2 اردیبهشت 1400 گردآورنده: kheimehnews.ir شناسه مطلب: 886

به "انجام عملیات آسفالت زیره پل همسان کابلی تبریز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انجام عملیات آسفالت زیره پل همسان کابلی تبریز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید