اعلام آمادگی برای تزریق داوطلبانه واکسن کرونا

به گزارش خیمه نیوز، رئیس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری و روستایی شورای عالی استان ها در نامه ای به وزیر بهداشت آمادگی خود را برای انجام داوطلبانه آزمایش واکسن انسانی کرونا اظهار داشت.

اعلام آمادگی برای تزریق داوطلبانه واکسن کرونا

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ هیچکس بیشتر بدانید.

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، کیانوش جهانبخش رئیس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری و روستایی در شورای عالی استان ها در نامه ای خطاب به دکتر نمکی وزیر بهداشت درمان و علوم پزشکی از آمادگی برای انجام داوطلبانه آزمایش واکسن انسانی کرونا خبر داد.

جهانبخش همچنین به جهت ارج نهادن به جامعه علمی کشور و ایجاد اعتماد میان مردم از اعضای هیأت دولت، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، چهره های فرهنگی، ورزشکاران و افراد تأثیرگذار و مشهور خواست تا برای دریافت واکسن آزمایشی کرونا پیش قدم شوند.

وی در این نامه نوشته است:

جناب آقای دکتر نمکی

وزیر محترم بهداشت درمان و آموزش پزشکی

با سلام و احترام

ضمن ابراز مراتب قدردانی و سپاس از حضرتعالی و کادر شریف و ایثارگر درمان که در این روز های سخت با جان فشانی و فداکاری بعد از خداوند متعال امید مردم عزیز سرزمین مان برای عبور از این بحران هستید، در برابر این همه تلاش و خدمت بی منت سر تبزرگ فرود می آورم و در راستای اعتماد به پژوهشگران و محققان و دانشمندان بزرگ و متعهد ایرانی و امید بخشی به جامعه آمادگی خود را برای انجام داوطلبانه آزمایش واکسن انسانی کرونا اعلام می نمایم.

کیانوش جهانبخش

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری و روستایی شورای عالی استان ها

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 دی 1399 بروزرسانی: 29 دی 1399 گردآورنده: kheimehnews.ir شناسه مطلب: 695

به "اعلام آمادگی برای تزریق داوطلبانه واکسن کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام آمادگی برای تزریق داوطلبانه واکسن کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید