اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره انتخاب نبی به عنوان سرپرست دبیرکلی

به گزارش خیمه نیوز، فدراسیون فوتبال با صدور اطلاعیه ای توضیحاتی درباره حواشی به وجود آمده درباره سرپرستی دبیرکلی جدید این فدراسیون ارائه کرد.

اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره انتخاب نبی به عنوان سرپرست دبیرکلی

به گزارش خیمه نیوز، فدراسیون فوتبال درباره موضوعات منتشره پیرامون انتخاب سرپرست دبیرکلی فدراسیون توضیحاتی ارائه کرد:

1. سرپرست محترم دبیرکلی فدراسیون فوتبال در روز 28 اسفند 98 از سمت خود در هیات مدیره باشگاه پرسپولیس کناره گیری کردند. به دنبال این موضوع، مجمع باشگاه پرسپولیس در مورخ 6 فروردین 99 با کناره گیری ایشان موافقت کردند.

2. به دنبال جلسه چهارشنبه گذشته میان سرپرست محترم فدراسیون و سرپرست محترم وقت دبیرکلی با موضوع موضوع تغییر و تحولات و طرح این مساله در نشست، در جلسه روز پنجشنبه گذشته هیات رییسه در مرکز ملی فوتبال، موضوع به اطلاع اعضا رسید و به رغم اینکه انتخاب سرپرست از اختیارات رییس است اما تشریفات موردنظر در این باره طی شد.

3. در ماده 34 بند 3 درباره نشست های هیات رییسه به این موضوع اشاره شده که برگزاری جلسات حداکثر تا 7 روز قبل به اعضا اعلام گردد که با توجه به استفاده از قید حداکثر و اینکه موضوع برگزاری جلسه در زمان کمتری هم می تواند به استحضار اعضا برسد، هماهنگی لازم پس از جلسه روز چهارشنبه سرپرست فدراسیون و سرپرست دبیرکلی وقت برای برگزاری جلسه هیات رییسه انجام گرفت.

4. فدراسیون فوتبال با تاکید بر ضرورت رعایت مفاد اساس نامه تصریح دارد به رغم اینکه اختیار نصب سرپرست برعهده ریاست محترم است و در دوره های قبلی گزینش سرپرست دبیرکلی هم همین فرآیند طی شده اما با توجه به اهمیت موضوع پس از جلسه چهارشنبه گذشته میان سرپرست فدراسیون و سرپرست وقت دبیرکلی، مراتب تغییرات و گزینش سرپرست دبیرکلی جدید به استحضار اعضا رسید و با اکثریت آرا فرایند تغییرات به انجام رسید.

5. متاسفانه در ادامه فرایند تخریب و بی تقوایی، شایعه دیگری هم در بعضی محافل مطرح شده که امروز جلسه هیات رییسه فدراسیون برگزار شده که کذب بوده و هیچ جلسه ای برپا نشده است. در کذب بودن این ادعا، عدم حضور حداقل دو عضو هیات رییسه در خارج از تهران و حضور آنان در شهرهای خود است که امضای آنها در جلسه هیات رییسه قبلی در باب تغییرات موجود است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kheimehnews.ir شناسه مطلب: 239

به "اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره انتخاب نبی به عنوان سرپرست دبیرکلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره انتخاب نبی به عنوان سرپرست دبیرکلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید