استمرار دورکاری کارمندان تا چهارشنبه، تمدید یک هفته ای محدودیت های کرونایی در استان تهران

به گزارش خیمه نیوز، استاندار تهران با اشاره به استمرار دورکاری کارمندان تا چهارشنبه هفته آینده از تمدید محدودیت های کرونایی تا یک هفته دیگر در استان تهران اطلاع داد.

استمرار دورکاری کارمندان تا چهارشنبه، تمدید یک هفته ای محدودیت های کرونایی در استان تهران

به گزارش خیمه نیوز، انوشیروان محسنی بندپی در خصوص شرایط محدودیت های کرونایی در استان تهران اظهار کرد: با توجه به فرایند مراجعه به درمانگاه های تابعه بیمارستان ها و مراکز 16 و 24 ساعته ارائه خدمات در استان تهران و میزان بستری روزانه، محدودیت های کرونایی از شنبه به مدت یک هفته دیگر تمدید شد.

وی ادامه داد: محدودیت ها شامل محدودیت های هفته گذشته از جمله ممنوعیت فعالیت استخرهای سرپوشیده، تالارهای پذیرایی برای مراسم عروسی، برگزاری مراسم عزا، همایش ها و ورزش های پرخطر و عدم برگزاری نماز آدینه در تهران از 4 مرداد تا یک هفته است.

استاندار تهران تاکید نمود: نظارت ها نیز به صورت جدی توسط ناظرین سه دانشگاه علوم پزشکی تهران، ایران و شهید بهشتی در دستور کار واقع شده است.

بر اساس گزارش روابط عمومی استانداری تهران، محسنی بندپی در خصوص دورکاری کارمندان گفت: ابلاغیه مربوط به دورکاری کارمندان از 29 تیرماه به مدت 10 روز بوده بدین معنا که تا چهارشنبه ادامه دارد و قبل از اتمام این موعد در خصوص ادامه شرایط اتخاذ تصمیم می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kheimehnews.ir شناسه مطلب: 444

به "استمرار دورکاری کارمندان تا چهارشنبه، تمدید یک هفته ای محدودیت های کرونایی در استان تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استمرار دورکاری کارمندان تا چهارشنبه، تمدید یک هفته ای محدودیت های کرونایی در استان تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید